به‌روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
logo
کد خبر: ۳۰۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی:
13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی، نماد صبر، آگاهی، مقاومت و انقلابی بودن مردم مسلمان ایران اسلامی است.
مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با تجدید پیمان با آرمان شهدای 13 آبان، بر آمادگی برای مبارزه با استکبار جهانی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ... تأکید کرد.

در بیانیه مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی آمده است: 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی، نماد صبر، آگاهی، مقاومت و انقلابی بودن مردم مسلمان ایران اسلامی است.

این بیانیه ضمن اشاره به مبدأ اصلی یوم الله 13 آبان که قیام امام و تبعید ایشان بود، یادآور شد:13 آبان 58 نقطه اوج حرکتی بود که امام راحل آن را آغاز کرده بود. دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی به همگان گوشزد کردند که انقلاب ایران را نمی‌توان از مسیر منحرف کرد و چشمان تیز بین امام، ایمان مردم و نیروی جوانان مقابل هر گونه کارشکنی ایستاده است.

این بیانیه یادآور شده است: در چهل سالگی این واقعه تاریخی، درستی آن برای همگان روشن شده است و اسناد افشا شده از روشهای آمریکا در برابر دیگر کشورهای منطقه، نشان می‌دهد اگر لانه جاسوسی تسخیر نمی‌شد؛ آسیب دیدن نهال نورس انقلاب قطعی بود.

در پایان این بیانیه آمده است: اینک جوانان این کشور، درست به سان چهار دهه گذشته، آگاه و دشمن شناس، به وظایف خطیر خود آگاهند. جوانان موتلفه اسلامی نیز در ادامه راه جوانانی که از سال 42 ، با تلاش و پشتکار، از جان و مال و زندگی خود برای سربلندی نظام گذشتند؛ اعلام می‌دارند با تمام همت خود به دنبال سرفرازی میهن اسلامی و اجرای فرامین رهبری معزز انقلاب اسلامی هستند؛ تا بتوانند پاسدارانی شایسته برای آرمانهای انقلاب اسلامی و خون شهدا باشند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: