به‌روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
لاله افتخاری:
لاله افتخاری ، درباره علت نارضایتی برخی اصلاح‌طلبان از عملکرد فراکسیون امید، اظهار داشت: این یک فرار به جلو است؛ یعنی آنها دیده‌اند که نتوانستند عملکرد قابل دفاعی داشته باشند و به قول‌هایی هم که داده بودند عمل کنند، پیش از اینکه دیگران به نقد جدی بپردازند و آنها را از دور خارج کنند، خودشان می‌گویند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی ایده خود را برای مجلس یازدهم ارائه کنند تا مردم ایده‌ و برنامه گروه‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

لاله افتخاری نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره علت نارضایتی برخی اصلاح‌طلبان از عملکرد فراکسیون امید، اظهار داشت: این یک فرار به جلو است؛ یعنی آنها دیده‌اند که نتوانستند عملکرد قابل دفاعی داشته باشند و به قول‌هایی هم که داده بودند عمل کنند، پیش از اینکه دیگران به نقد جدی بپردازند و آنها را از دور خارج کنند، خودشان می‌گویند.

وی افزود: الان زمانی است که آنان باید از عملکرد خود دفاع کنند؛ فراکسیون امید اگر الان هم گام افتخارآمیزی بردارد فوراً همه اصلاح‌طلبان خود را در آن شریک خواهند دانست. آنان با فراکسیون امید هستند ولی چون نمی‌خواهند عدم موفقیت را بپذیرند این مطالب را مطرح می‌کنند که قطعا این پذیرفته نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم همچنین درخصوص علت عدم ارائه برنامه اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس تصریح کرد: بی‌برنامگی می‌تواند یکی از دلایل باشد و یا شاید سازمان‌دهی درستی انجام نداده‌اند. علت دیگر نیز می‌تواند این باشد که نمی‌خواهند دست‌شان را رو کنند؛ می‌خواهند بازخورد تبری جستن خود از فراکسیون امید و یا حتی از رئیس‌جمهور را ببینند و در نهایت برنامه‌شان ارائه کنند تا کمتر مورد نقد قرار بگیرد.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: