به‌روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی خیلی مناسب نبود، تصریح کرد: کفه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی بسیار سبک‌تر از ناکارآمدی‌های آن است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی خیلی مناسب نبود، تصریح کرد: کفه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی بسیار سبک‌تر از ناکارآمدی‌های آن است.

لاله افتخاری عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌ها گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اقدامات و فعالیت‌های دولت در عرصه اقتصادی گفت: دولت در عرصه اقتصادی فعالیت‌هایی انجام داده اما نمی‌توان گفت که از این اقدامات نمره قبولی گرفته است، حتی با تک ماده هم رد می‌شود.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: دولت وعده‌هایی را که به مردم داده بود نتواست عملی کند، به همین دلیل بسیاری از فرصت‌ها از دست رفت؛ با بالا رفتن هزینه‌ها نه چرخ سانتریفیوژها چرخید و نه چرخ زندگی مردم، در حال حاضر خیلی از کارخانه‌ها تعطیل شده‌اند.

افتخاری با بیان اینکه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی خیلی مناسب نبود، تصریح کرد: کفه اقدامات دولت در عرصه اقتصادی بسیار سبک‌تر از ناکارآمدی‌های آن است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دولت برای بهبود شرایط مردم باید چه اقداماتی انجام دهد، گفت: دولت تقریباً در حال رفتن به سراشیبی است، چراکه دو سال بیشتر به اتمام دولت نمانده است و معمولاً دولت‌ها در این زمان به فکر جبران مافاد هستند.

عضو جهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه دولت باید به اقشار کم‌درآمد توجه کند، خاطرنشان کرد: دولت موظف است دقت و نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مربوط به حمایت از محرومان، ایجاد اشتغال و رونق تولید داشته باشد و در ماه‌های باقی مانده، پیشنهادات خود را برای تصویب فوری به مجلس ببرد و از بسیاری از مسائل شعاری و افتتاح طرح‌ها پرهیز کند.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: