به‌روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
لاله افتخاری:
قطعا اگر آقای روحانی و اصلاح طلبان در عملکرد خود و در انتخاب خود موفق بودند، نظر مثبتی به این قضایا داشتند؛ وقتی اصلاح‌طلبان، ناکارآمدی‌های دولت را در برنامه‌های مختلف خود را می‌بینند، این کار را انجام می‌دهند که اقدام ناجوانمردانه‌ای در حق آقای روحانی است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان باید با پذیرش اشتباهات خود، در صدد حل آن‌ها بر بیایند.

لاله افتخاری عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به اظهارات عارف رئیس فراکسیون امید درباره عدم همکاری رئیس جمهور با اصلاح‌طلبان، گفت: آقای عارف حرف جدیدی نزده و این سخنانی است که از سال‌های اول دولت آقای روحانی و از وقتی نیرو‌های خود را در دولت چیدند، گفته می‌شود.

وی ادامه داد: قطعا اگر آقای روحانی و اصلاح طلبان در عملکرد خود و در انتخاب خود موفق بودند، نظر مثبتی به این قضایا داشتند؛ وقتی اصلاح‌طلبان، ناکارآمدی‌های دولت را در برنامه‌های مختلف خود را می‌بینند، این کار را انجام می‌دهند که اقدام ناجوانمردانه‌ای در حق آقای روحانی است.

افتخاری در پایان اظهار کرد: اصلاح طلبان باید با پذیرش اشتباهات خود در صدد حل آن‌ها باشند؛ اما می‌خواهند با عدم پذیرش شکست‌های خود، برگی برای پیروزی در انتخابات داشته باشند که اقدام درستی نیست و ناجوانمردانه محسوب می‌شود.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: