به‌روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
logo
کد خبر: ۳۰۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
احمدعلی مقدم:
این کارشناس سیاسی گفت: البته باید این را مدنظر داشته باشیم که هر چند وی قصد اصلاح سیستم را داشته باشد تا ساختارهای فسادزا در کشور اصلاح نشوند باید هر روز شاهد باشیم این دُمل چرکین هر روز از جایی سرباز کند.


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ضمن اشاره به اینکه برای رونق تولید، برخورد با مفسدان و تامین امنیت اقتصادی ضروریست، گفت: رئیس قوه قضائیه با انتصاب نیروهای کارآمد و جوان نشان داده که برای تحول در این‌ قوه مصمم است.

احمدعلی مقدم عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به گذشت شش ماه از حضور آیت‌الله رئیسی در‌ قوه قضائیه و گام‌های بلند وی برای تحول در این‌ قوه، عنوان داشت: رئیسی با تأکید بر اینکه حکم مقام معظم رهبری، منشور جدید اجرایی قوه ‌قضائیه است و استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌ این قوه در راستای اجرای عدالت برای احقاق حقوق مردم، مورد تأکید جدی وی است و با اعلام اینکه تخلف از قانون را بر‌ نمی‌‌تابد و همه باید پایبند به محور بودن قانون باشند، کار خود را آغاز کرد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه رهبر فرزانه انقلاب در نامه گام دوم انقلاب بر اجرای عدالت تأکید ویژه دارند و برای اینکه مردم احساس اجرای عدالت کنند، باید با مفاسد در هر سطح و دستگاهی که وجود دارد، برخورد شود.

این کارشناس سیاسی مطرح کرد: البته باید این را مدنظر داشته باشیم که هر چند وی قصد اصلاح سیستم را داشته باشد تا ساختارهای فسادزا در کشور اصلاح نشوند باید هر روز شاهد باشیم این دُمل چرکین هر روز از جایی سرباز کند. بنابراین هرچقدر رئیس‌ قوه قضائیه قصد کاهش کانون فساد را در کشور داشته باشد اما قوانین دارای روزنه نفوذ برای تخلف اقتصادی باشند، عملاً وی راه به جایی نخواهد برد و امیدواریم قوه مقننه به مدد قوه قضائیه بیاید و با اصلاح قوانین روزنه نفوذ بسته شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: