به‌روز شده در: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
محمدکاظم انبارلویی:
انبارلویی فرستادن عراقچی به پاریس و رفتن ظریف به نیویورک را برای گشودن روزنه ای برای مذاکرات، آب در هاون کوبیدن دانست و گفت: تنها گزینه روی میز ما مقاومت است. فقط با مقاومت می توان دشمن را از ادامه شرارت و بدعهدی پشیمان کرد.
رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: خط مقاومت در منطقه به بازدارندگی کامل رسیده است.

محمدکاظم انبارلویی در جمع اعضای جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار با تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب گفت: خط مقاومت در منطقه به برکت انقلاب اسلامی به بازدارندگی کامل رسیده است.

وی با بیان اینکه دستاوردهای شگرف نظامی طی ۴۰ سال گذشته به علاوه تجربیاتی که در دفاع مقدس آموخته ایم جمهوری اسلامی را به پایه ای از اقتدار رسانده است که دشمنان اسلام و ایران جرئت نمی کنند کمترین تعرض نظامی به ایران بکنند گفت: ما یک کشور آزاد، مستقل، مقتدر و پیشرفته هستیم و با تجربه های گرانبهای انقلابی رودرروی آمریکای جنایتکار و اروپای فریبکار ایستاده ایم.

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران بساط سلطه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در غرب آسیا جمع کرده است و آنها در حال فرار از منطقه هستند افزود: اگر ما هویت انقلابی خود را حفظ کنیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند. از دل هویت انقلابی ما کارآمدی نظام تامین می شود. مذاکره، گفت وگو و سازش با دشمن، دولت و ملت ما را به قهقرا می برد.

انبارلویی گفت: توافق نامتوازن، فاقد ضمانت و ناهمزمان برجام خسارت های عظیمی به کشور وارد کرد. اکنون با توقف بخشی از تعهدات برجامی گام های بلندی را برای استیفای حقوق ملت برداشته ایم؛ این گام ها باید در آینده سریع تر و بلندتر از گذشته برداشته شود.

وی با اشاره به شرارت آمریکا در خروج از برجام گفت: آمریکایی ها همان زمان اوباما زیر تعهدات خود زدند و از برجام خارج شدند. آنها در زمان ترامپ این خروج را اعلام علنی کردند و به اروپایی ها گفتند شما بمانید نگذارید ایران از برجام خارج شود.

وی همچنین برخورد اروپا با ایران در ارتباط با برجام را فریبکارانه خواند و گفت: انگلیس، آلمان و فرانسه دولت ما را با SPV و سپس INSTEX سرکار گذاشته است برای اینکه ۱۲ تعهد برجامی را انجام ندهد.

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی افزود: ما الان در مرحله پسابرجام و پساتوافق هستیم لذا نباید زیر بار هیچ مذاکره ای برویم.ما تعهدات خود را انجام داده ایم اکنون نوبت آنهاست که به وعده خود عمل کنند پس در این میان مذاکره ای در بین نیست، فقط عمل به تعهدات مطرح است.

وی با اشاره به اینکه رهبری معظم انقلاب مذاکرات با آمریکایی ها را خسارت محض و رئیس جمهور آن را دیوانه می خوانند گفت: تعجب می کنم چرا اخیرا روحانی گفته است؛ «فرصت مذاکره را از دست نمی دهیم ما آماده مذاکره هستیم».

انبارلویی گفت: از توافق سعدآباد تا توافق برجام ۱۶ سال می گذرد اما هیچ دستاوردی از این مذاکرات نداشته ایم پس چرا باز حرف از مذاکره می زنند.

وی فرستادن عراقچی به پاریس و رفتن ظریف به نیویورک را برای گشودن روزنه ای برای مذاکرات، آب در هاون کوبیدن دانست و گفت: تنها گزینه روی میز ما مقاومت است. فقط با مقاومت می توان دشمن را از ادامه شرارت و بدعهدی پشیمان کرد.

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه اینقدر به مقاومت باید ادامه دهیم تا آنها به التماس بیفتند گفت: آثار این التماس را در فرستادن واسطه ها به تهران برای مذاکره مجدد می شود به خوبی دید.

انبارلویی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کارآمدی یک روی سکه مقاومت در این بازار، مبارزه با استکبار جهانی است. رموز کارآمدی در خطوط کلی سیاست های ابلاغی رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی به خوبی تبیین شده است، دولت باید همین مسیر را با قدرت ادامه دهد. نباید دولت متهم به بی عرضگی شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: