به‌روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
سونگ تائو:
وزیر بین الملل حزب حاکم چین خطاب به دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب شما دارای نفوذ بالا در میان اقشار مردم ایران است و ما روابط خود را با حزب محترم شما، گرامی می داریم و امیدواریم همکاری های ما، همچنان ادامه یابد.

در دیدار دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین؛ سونگ تائو، وزیر بین الملل حزب حاکم چین گفت: با وجود اینکه برای اولین بار است که با جناب آقای بادامچیان دیدار می کنم، اما می دانم روابط دو حزب بسیار عمیق است. وزارت بین الملل حزب حاکم چین، انتصاب شما را به عنوان دبیرکل حزب موتلفه، مجددا تبریک می گوید و از مواضع جنابعالی در حمایت از ملت چین در درگیری تجاری اخیر، قدردانی می کند.

وی افزود: می خواهیم در این سفر، اراده خود را برای گسترش همکاری های دوستانه با ایران نشان دهیم و سعی کنیم از مسیر احزاب، توافق های دوجانبه در سطح دولت ها را پیش ببریم.

وزیر بین الملل حزب حاکم چین خطاب به دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب شما دارای نفوذ بالا در میان اقشار مردم ایران است و ما روابط خود را با حزب محترم شما، گرامی می داریم و امیدواریم همکاری های ما، همچنان ادامه یابد. از جنابعالی و دوستان شما دعوت می کنیم که در آینده به چین سفر کرده تا هماهنگی های بیشتری را در ارتباطات دو حزب دنبال کنیم و در موضوعات مهم مورد دغدغه از یکدیگر حمایت کنیم.

گفتنی است، هیئت بلندپایه حزب حاکم چین به سرپرستی «سونگ تائو»، وزیر بین الملل این حزب که به دعوت مجمع تشخیص مصلحت نظام، به ایران سفر کرده، قرار است در دیدار با رئیس و دبیر مجمع و برخی از مسئولان کشور، موضوعاتی نظیر گسترش همکاری‌های راهبردی میان ایران و چین را در چارچوب مناسبات تهران و پکن بررسی کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: