به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
logo
کد خبر: ۳۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
علاء میرمحمد صادقی:
علاء میرمحمد صادقی، نایب رئیس اتاق تهران نیز با اشاره به فرصت های اقتصادی ایران گفت: خوشبختانه شرایط کشور ما هم از نظر طبیعی استعداد سرمایه گذاری فوق العاده ای دارد، به صورتی که اگر کسی سرمایه گذاری داشته باشد، می تواند به راحتی به نتیجه مطلوب دست یابد
عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا سرمایه هایی را که در نقاط مختلف وجود دارد، تا حد امکان، برای صنعت ایران جذب کنیم. فکر می کنم اگر بتوانیم در این زمینه به نتیجه برسیم، حتما موفقیت در زمینه های دیگر هم حاصل خواهد شد.

علاء میرمحمد صادقی، نایب رئیس اتاق تهران نیز با اشاره به فرصت های اقتصادی ایران گفت: خوشبختانه شرایط کشور ما هم از نظر طبیعی استعداد سرمایه گذاری فوق العاده ای دارد، به صورتی که اگر کسی سرمایه گذاری داشته باشد، می تواند به راحتی به نتیجه مطلوب دست یابد و هم از لحاظ نیروی انسانی و هوادار، در وضعیت مطلوبی قرار داریم. باید زمینه ای فراهم شود تا سرمایه هایی را که در نقاط مختلف وجود دارد، تا حد امکان، برای صنعت ایران جذب کنیم. فکر می کنم اگر بتوانیم در این زمینه به نتیجه برسیم، حتما موفقیت در زمینه های دیگر هم حاصل خواهد شد.

نایب رئیس اتاق تهران در گفت وگو با خراسان درباره بیانیه مشترک نمایندگان افزود: این بیانیه الان به تصویب هیئت نمایندگان رسیده است و برای مراحل بعدی، هیئت رئیسه باید مسائل را به دولت و نهادهای مربوط منتقل کنند تا بسترها برای اجرایی شدن آن فراهم شود که ان شاءا... تا 10 روز آینده این اتفاق خواهد افتاد. خود بیانیه هم شامل تذکراتی است که عوامل اجرایی و اقتصادی کشور و حکومت را خطاب قرار داده است و اگر این پیشنهادها اجرایی شود، ان شاءا... می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: