به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
محمد کرمی راد:
عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: تنها راهی که می توانیم در مقابل آن ها بایستیم مقاومت کردن است که نگذاریم آن ها به هدفشان برسند. این مساله نیز نیازمند همدلی قوای کشور است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادعای آمریکا مبنی بر آمادگی ایران برای مذاکره موشکی را رد کرد.

«محمد کرمی راد» در گفت و گو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری شبستان ادعای آمریکا مبنی بر آمادگی ایران برای مذاکره در زمینه موشکی را رد کرد و گفت: مقاومت ایران در خصوص مسائل مربوط به برجام موجب شده که آمریکا و اروپا واکنش های مختلفی نشان دهند و این ادعای آمریکا هم در همین زمینه است.

عضو پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که اعضای اروپایی برجام و آمریکا بنا به دلایل خاص خودشان این مباحث را مطرح می کنند، افزود: آن ها فهمیده اند ما به این سادگی از حقوق خودمان نمی گذریم به همین دلیل تاکید دارند که مبحث بعدی مذاکرات در رابطه با مباحث موشکی است.

وی ادامه داد: مقامات ایران بارها اعلام کرده اند که هیچ گاه در خصوص مسائل دفاعی مذاکره ای نخواهیم داشت و این جزو مهمترین اهدافی است که آن ها دنبال می کنند.

کرمی راد یادآور شد: ما بر این باور هستیم که غرب قابل اعتماد نیست و آن ها آزمون خودشان را در سال های گذشته در خصوص برجام پس داده اند و خوب هم پس نداده اند و اگر بارها خودشان را هم تصحیح کنند دروغ های آن ها برای افکار عمومی ملت ها و در رابطه با موضوع باور دنیا بر صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ما بر همگان پوشیده نیست.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به حمایت افکار عمومی جهان از ایران در خصوص مقاومتش در برابر غرب اشاره کرد و گفت: گزارشات سالیانه جنبش عدم تعهد و حمایت آن ها از ایران نشان می دهد که ملت ها هوشیار شده اند و می خواهند که با تعصی از جمهوری اسلامی ایران راه مقاومت را در پیش بگیرند و همین مقاومت است که به محور اساسی در مقابل استکبار تبدیل شده.

وی با اظهار این که پاسخ به این موضوع هم کاملا روشن است و قطع یقین با عکس العمل جمهوری اسلامی ایران و رهبری مواجه خواهد شد، عنوان کرد: آن ها در این رابطه طرفی نخواهند بست و فشارها و تحریم های آن ها بیش از این نمی تواند شکل بگیرد.

کرمی راد یادآور شد: بسیاری از کشورهایی که به جنس نفت ایران نیازمند هستند یا باید تعطیل کنند یا باید تحریم ها را دور بزنند و به فرمان آمریکا گوش ندهند و این اتفاق خواهد افتاد و ما نفتمان را خواهیم فروخت.

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: تنها راهی که می توانیم در مقابل آن ها بایستیم مقاومت کردن است که نگذاریم آن ها به هدفشان برسند. این مساله نیز نیازمند همدلی قوای کشور است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: