به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
اخبار 24 ساعت گذشته:


اعزام خبرنگار بی‌بی‌سی به تهران!
«
جاناتان مونرو» رئیس بخش گردآوری اخبار در «بی‌بی‌سی» رسانه دولتی انگلیس، در توئیتری مدعی شده بخش انگلیسی این رسانه خبرنگار به ایران اعزام کرده است. این خبرنگار در توئیتی نوشته است: «امروز، بی‌بی‌سی‌ با «مارتین پیشنس» پوشش اخبار از داخل ایران را آغاز می‌کند. این یک دسترسی نادر در مقطعی کلیدی است. محدودیت‌هایی درباره جابه‌جایی‌های این تیم وجود دارد، اما در خصوص آنچه آنها می‌گویند محدودیتی نیست.» گفتنی است، رسانه دولتی «بی‌بی‌سی» از جمله رسانه‌هایی است که از دیرباز به دشمنی با ملت ایران شهرت دارد و در کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ در سرنگونی دولت «مصدق» نقش‌آفرینی کرد. بخش فارسی این رسانه موسوم به «بی‌بی‌سی فارسی» که در آستانه دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در سال ۱۳۸۸ آغاز به کار کرد، از رسانه‌های نقش‌آفرین در فتنه این سال بود.
نجفى جانشین مشایى شد


اتاق محل اقامت آقای اسفندیار رحیم مشایی، معاون و مشاور رئیس جمهور سابق در زندان اوین را به آقای محمدعلی نجفی داده‌اند. کانال تلگرامی دولت بهار، منتسب به هواداران احمدی نژاد در خبری مدعی انتقال محمدعلی نجفی (شهردار سابق تهران) به اتاق مشائی (رئیس دفتر رئیس‌جمهور سابق) در بند چهار زندان اوین شد. این کانال تلگرامی در ادامه نوشت: اتاق محل اقامت آقای اسفندیار رحیم مشایی، معاون و مشاور رئیس جمهور سابق در زندان اوین را به آقای محمدعلی نجفی داده‌اند و ایشان را به اتاق دیگری منتقل کرده‌اند که امکانات چندان مناسبی ندارد!

انتقاد شدید ظریف به گاندو!
خبرنگار خبرگزاری فارس مدعی شده است، به تازگی در جلسه هیئت دولت، اعتراض شدیدی از سوی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه به سریال گاندو می‌شود که پس از آن رئیس‌جمهور اعلام می‌کند باید محدودیت‌های جدیدی در بودجه صداوسیما اعمال شود تا زمانی که دولت بتواند نظارت خود را بر این سازمان بیشتر کند
. گفتنی است، پس از پخش مجموعه تلویزیونی «گاندو» از شبکه سوم سیما که بر اساس پرونده جیسون رضائیان، جاسوس ایرانی‌ـ آمریکایی ساخته شده بود، موجی از واکنش‌های سیاسی از سوی مسئولان و مقامات دولتی علیه رسانه ملی به راه افتاد.

13 درصد از واحد‌های مسکونی پایتخت خالی است
بر اساس گزارش معاونت اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی، نرخ واقعی خانه‌های خالی در کشور در سال ۱۳۸۵ حدود 4/2 درصد (معادل ۶۳۳ هزار واحد خالی) بوده است که این تعداد در سال ۱۳۹۰ به حدود 8/3 درصد (معادل 1/6 میلیون واحد خالی) و در سال ۱۳۹۵ به حدود 11/3 درصد (معادل 2/6 میلیون واحد خالی) افزایش یافته است؛ یعنی از هر ده خانه در کشور حداقل یک خانه خالی از سکنه است. این در حالی است که تعداد خانه‌های خالی در تهران از ۳۲۷ هزار واحد در سال ۱۳۹۰ به ۴۹۰ هزار واحد در سال ۱۳۹۵ افزایش یافته و با توجه به این آمار ۱۳ درصد از کل موجودی واحد‌های مسکونی پایتخت خالی است، حال آنکه مطابق استاندارد جهانی، نسبت خانه‌های خالی بین ۴ تا ۶ درصد کل واحد‌های یک شهر یا کشور است. گفتنی است، یکی از راه‌های جلوگیری از احتکار مسکن و همچنین خالی ماندن خانه‌ها از سکنه، دریافت مالیات است.


ترامپ درباره ایران دروغ می‌گوید
«
دنیل لاریسون» در دو ماهنامه «امریکن کانسروتیو» نوشت: دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود چندین اتهام نادرست را به ایران وارد کرد؛ از جمله اینکه ادعا کرد ایران برخلاف تعهدات هسته‌ای خود برای مدتی طولانی در حال غنی‌سازی اورانیوم بوده است و این توافق پس از چند سال منقضی خواهد شد. متأسفانه هیچ یک از ادعاهای رئیس‌جمهور صحت ندارند. ایران به طور مخفیانه به غنی‌سازی اورانیوم دست نزده است، چرا که مطابق با محدودیت‌های برجام اجازه داشت غنی‌سازی اورانیوم را در سطوح پایین ادامه دهد و مقداری از این اورانیوم تولید شده را در داخل کشور نگه دارد. سازمان بین‌المللی انرژی اتمی نیز در 15 گزارش متوالی خود، پایبندی ایران را به محدودیت‌های توافق برنامه جامع اقدام مشترک تأیید کرده است. ترامپ به دنبال گمراه کردن ما و پنهان کردن این واقعیت است که خود او عامل اصلی شروع بحران اخیر بود.


پیشنهاد کارگزاران برای وزارت آموزش و پرورش!
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره گزینه‌های احتمالی دولت برای وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: گزینه‌های متعددی برای این وزارت‌خانه مطرح هستند که سیدجواد حسینی، سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش گزینه اصلی است. شاپور محمدزاده، مدیرکل دفتر وزارت آموزش و پرورش و داود محمدی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش مجلس از دیگر گزینه‌های احتمالی هستند. این در حالی است که فائزه هاشمي، درباره مطالبه وزير زن و وعده‌هاي رئيس‌جمهور گفته است: آقاي رئيس‌جمهور بارها درباره به‌كارگيري زنان شايسته و توانمند صحبت كرده و وعده‌هايي داده‌اند. امروز نوبت عمل ايشان است و معتقديم وقت معرفي يك وزير زن به مجلس فرا رسيده است. عضو شوراي مركزي حزب كارگزاران افزوده است: فاطمه سعيدي، نماینده مردم تهران در مجلس گزينه‌اي قابل ‌قبول است.


در دیدار سردار سلیمانی و پوتین چه گذشت؟
«
سردار محمدجعفر اسدی» درباره چگونگی حضور روس‌ها در سوریه گفت: پس از چهار سال مبارزه و مقاومت ایران در سوریه سردار حاج‌قاسم سلیمانی در سفری به روسیه به مدت دو ساعت و 20 دقیقه با پوتین دیدار و گفت‌وگو کرد تا روس‌ها را قانع کند در سوریه حضور یابند. شهید مصطفی بدرالدین(از رهبران حزب‌الله) به من می‌گفت به لحاظ دیپلماتیک هر فرد در هر سطحی در مدت زمان مشخصی می‌تواند با رئیس‌جمهور کشوری، مانند روسیه دیدار کند و وقتی شنیدم سردار سلیمانی دو ساعت و 20 دقیقه با پوتین دیدار کرده، خیلی تعجب کردم. سردار سلیمانی به پوتین تفهیم کرد که سوریه آخرین سنگر جبهه شرق است و اگر این را از دست بدهید، غربی‌ها ارزشی برای شما قائل نیستند.


همکاری بحرین با القاعده برای ترور مخالفان

شبکه «الجزیره» از یک طرح مخفیانه در زمینه همکاری سازمان اطلاعات بحرین در سال 2003 با سازمان تروریستی القاعده خبر داده است. هدف این همکاری که سه مقام امنیتی بحرین نیز با مجوز مستقیم حمد‌بن‌عیسی، پادشاه بحرین در آن مشارکت داشته‌اند، ترور رهبران سیاسی معارض بحرینی و در رأس آنها عبدالوهاب حسین بوده است. این گزارش می‌گوید، پادشاه بحرین شخصاً مداخله کرده و از عربستان سعودی خواسته است «محمد صالح» لیدر این تیم ترور که در ریاض زندانی بوده، آزاد شود تا از سوی بحرین به خدمت گرفته شود. الجزیره همچنین در ادامه فاش کرده است، پادشاهی بحرین جریان گروهک انصار الفرقان را به خدمت گرفته است تا به جاسوسی و عملیات در داخل خاک ایران مبادرت کند؛ اما نیروهای ایرانی «هشام البلوشی» را در سال 2015 طی یک عملیات در جنوب شرق ایران کشتند. گفتنی است، وزارت اطلاعات کشورمان در اردیبهشت 1394 اعلام کرد، هشام عزیزی معروف به «ابوحفص البلوشی» فرمانده گروه انصار الفرقان و دو نفر از همراهانش در استان سیستان و بلوچستان به درک واصل شده و تعدادی از عناصر این گروهک که به خارج از کشور و استان‌های جنوبی متواری شده بودند، دستگیر شدند.

ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا نخواهد داشت

«سردار دکتر یدالله جوانی» معاون سیاسی سپاه در واکنش به ادعای یک فعال رسانه‌ای به نقل از دفتر سیاسی سپاه مبنی بر اینکه ایران مذاکره مستقیم با آمریکا را پذیرفته است، ضمن تکذیب این شایعه، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا نخواهد داشت. وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد از طریق عملیات روانی و جنگ نرم بر افکار عمومی تأثیر بگذارد، ادامه داد: دشمن می‌خواهد بی‌اعتمادی را در لایه‌های جامعه به وجود بیاورد. معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها صلاحیت مذاکره را نداشته و به تعهدات‌شان پایبند نیستند، اضافه کرد: امروز در دستگاه‌های مختلف در موضوع عدم مذاکره اتفاق نظر وجود دارد. سردار جوانی با بیان اینکه شایعات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی اصالت، پایه و اساس ندارد، یادآور شد: مطالب مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی جنبه عملیات روانی داشته و مطرح‌کنندگان این مطالب سرخوردگان سیاسی هستند.

اعتراف یک رسانه آلمانی به لفاظی اروپا درباره برجام

پایگاه «رادیو آلمان» در مطلبی به مسئله توافق هسته‌ای غرب با ایران و تعهداتی که اروپا به آنها عمل نکرده پرداخته و با اشاره به تشدید تنش‌ها در منطقه خلیج‌فارس نوشت: خروج یکجانبه و غیر قانونی ترامپ از برجام عملاً این توافق را نابود کرده است. ترامپ می‌خواهد به‌زعم خود با اعمال سخت‌ترین تحریم‌ها علیه ایران، این کشور را به پای میز مذاکره بکشاند؛ اما این کار درباره کشوری که دهه‌ها در معرض فشار آمریکا قرار داشته و خود را با تحریم‌های این کشور وفق داده و در عرصه صنعتی از استخراج معادن سنگ آهن تا تولید خودرو را تحت کنترل خود دارد، دشوار است. اروپاییان تا به حال چیزی جز سخنان گرم برای ارائه دادن به ایرانیان نداشته‌اند؛ اما اگر اروپا می‌خواهد توافق را حفظ کند، بالاخره باید شجاعت مخالفت جدی در برابر ترامپ را به ‌دست آورد... اروپا باید آگاهانه نفت تحریم‌ شده از سوی ترامپ را از ایران بخرد و این را به‌ عنوان علامتی برای جدیت خود در این راستا معرفی کند.

کلیات ۹ بسته اجرایی اصلاح ساختار بودجه تأیید شد

«محمدباقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه در توئیتی نوشت: طرح اولیه اصلاح ساختار بودجه با رویکرد قطع وابستگی به نفت پس از برخورداری از نظرات کارشناسان و نخبگان در شورای عالی هماهنگی سه قوه مطرح شد و کلیات آن در چهار محور و 9 بسته اجرایی به تأیید رسید. اجرای این طرح که به تشخیص صاحبنظران یک ضرورت است، نیازمند وفاق و همکاری ملی است. چهار محور این اصلاح ساختار عبارتند از: 1ـ تقویت نهادی بودجه؛ 2ـ هزینه‌کرد کارا؛ 3ـ درآمدزایی پایدار؛ 4ـ ثبات‌سازی اقتصاد کلان و توسعه پایدار. بر اساس این، هر یک از این محورها رویکردهای متفاوت به همراه برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت آنها تهیه شده است؛ نکته قابل ذکر برای این برنامه و چارچوب اصلاح ساختار بودجه، نبود زمان‌بندی و در نظر گرفتن اهداف کمی است که امیدواریم به آن افزوده شود.

نگرانی اروپایی‌ها پس از وقت‌کشی یک ساله!

فرانسه، انگلیس و آلمان در بیانیه‌ای مشترک بر این احتمال تأکید کردند که پس از تحریم‌های جدید ایالات متحده درباره ایران و تصمیم این کشور مبنی بر کاهش برخی تعهداتش، توافق هسته‌ای که چهار سال پیش ‌بین ایران و کشورهای گروه 1+5 بسته شد، از هم فرو بپاشد. در این بیانیه مشترک که دفتر رئیس‌جمهور فرانسه در سالگرد توافق برجام منتشر کرده، آمده است: «خطر به گونه‌ای است که لازم است تا همه ذی‌نفعان درنگ کنند و پیامدهای احتمالی اقدامات‌شان را در نظر بگیرند.» گفتنی است، اروپایی‌ها که بیانیه‌هایی از این دست منتشر می‌کنند حدود یک سال وقت داشتند تا منافع ایران در برجام را پس از خروج آمریکا از این توافق بین‌المللی جبران کنند؛ اما تنها وقت‌کشی کردند!

گزینه‌های احتمالی دولت برای وزارت آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، چهار گزینه احتمالی برای وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد. سیدمحمدجواد ابطحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با مهر، درباره گزینه‌های احتمالی دولت برای وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: گزینه‌های متعددی برای این وزارتخانه مطرح هستند که سیدجواد حسینی، سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش گزینه اصلی است، ولی با توجه به رأی استمزاجی که در مجلس صورت گرفته، بعید است وی بتواند رأی کافی برای تصدی این وزارتخانه اتخاذ کند. وی ادامه داد: بر این اساس دولتمردان با گزینه‌های دیگری برای تصدی آموزش و پرورش در حال رایزنی هستند که علی زرافشان یکی از این گزینه‌هاست که گویا این پیشنهاد را نپذیرفته است. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: شاپور محمدزاده مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش و داود محمدی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش مجلس، از دیگر گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش هستند.
من دو احمدی نژاد می‌شناسم

صفارهرندی در پاسخ به پرسش دانشجویان درباره احمدی‌نژاد نیز خاطرنشان کرد: من دو احمدی‌نژاد میشناسم که در چهار ساله اول و دوم دوران ریاست جمهوری‌اش متفاوت است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت اول احمدی‌نژاد در خدمت به مردم رکورددار است و مدیران انقلاب و پرتلاشی در راه خدمت به کشور حرکت کردند، اما احمدی‌نژاد از اواخر دوره اول دچار پریشان‌حالی شد که گرایش‌های فکری و مواضعش تغییر کرد. وی در پایان سخنانش اظهار کرد: شرط لازم برای پیروزی در همه عرصه‌ها اتحاد است و باید در داخل کشور به این مسأله توجه کنیم.

باز هم «گاندو» می‌آید؟

مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در جهادکشاورزی استان البرز، پیشنهاد کرد فصل دوم سریال «گاندو» با محوریت داستان غذای دستکاری‌شده ژنتیک در ایران ساخته شود.

تحریم فوتبال ایران برای مسأله ورود زنان به ورزشگاه انجام شد؟
در اقدامی عجیب، نام ایران از بخش رنکینگ سایت
AFC حذف شد. کانال های خبری از حذف نام ایران در رنکینگ سایت AFC خبر دادند و همچنین نام ایران از سایت ترانسفرمارکت هم حذف شده. گویا تحریم فوتبال ایران برای مسأله ورود زنان به ورزشگاه انجام شده. با این حال، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ گفته است: این خبر درست نیست و تا این لحظه هیچ اخطاری از سوی فیفا یا AFC به ما مبنی بر تعلیق یا خطر تعلیق ارسال نشده است. به AFC ایمیل زدیم و پیگیری کرده‌ایم که چرا نام ایران در این فهرست وجود ندارد، فکر می‌کنم این اتفاق فقط یک اشتباه تایپی بوده و اتفاق خاصی رخ نداده است. تا این لحظه هیچ نامه و اخطاری برای خطر تعلیق به ما ارسال نشده و بعید می‌دانم این قضیه صحت داشته باشد

لایحه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی اصلاح شد
نمایندگان مجلس در جلسه علنی بعد از ظهر امروز دوشنبه ماده واحده لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی و مردان خارجی را جهت تأمین نظر شورای نگهبان به این شرح اصلاح کردند: فرزندان حاصل از ازدواج شرعی از مردان غیر ایرانی که قبل و یا بعد از تصویب این قانون متولد شده یا می‌شوند، قبل از رسیدن به ۱۸ سال تمام شمسی به درخواست مادر ایرانی در صورت نداشتن مشکل امنیتی (با تشخیص وزارت اطلاعات) به تابعیت ایران درمی آیند. فرزندان مذکور پس از رسیدن به ۱۸ سال تمام شمسی در صورت عدم تقاضای مادر ایرانی می‌تواند تابعیت ایران را تقاضا کند که در صورت نداشتن مشکل امنیتی (با تشخیص وزارت اطلاعات) به تابعیت ایران پذیرفته می‌شود. پاسخ به استعلام امنیتی باید حداکثر ظرف مدت سه ماه انجام شود و نیروی انتظامی نیز مکلف است نسبت به صدور پروانه اقامت برای پدر غیر ایرانی در صورت نداشتن مشکل امنیتی (با تشخیص وزارت اطلاعات) اقدام کند./

دادگاه حکم توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس را صادر کرد
با شکایت یک طلبکار و با رأی دادگاه نامه توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس صادر شده و قرار است تا چند روز آینده این لگو به مزایده گذاشته شود. این در حالی است که وقتی این طلبکار به دفتر ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده، عرب به او گفته بود که هر کاری می‌خواهی انجام دهید و اگر می‌خواهید لوگو را هم توقیف کنید تا هواداران بدانند ما چه شرایطی داریم! قرار است تا روزهای آینده لوگوی باشگاه پرسپولیس به مزایده گذاشته شود

در جنگ فرضی ۲۰ هزار آمریکایی در روز اول کشته خواهند شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن توان زورآزمایی با ایران را ندارد، گفت: برخی مسئولان ما به اشتباه به غربی‌ها امید بسته و دچار خوش‌بینی سیاسی شده بودند و با شعار به پیش می‌رفتند. محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه ویژه فعالان دانشجویی دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت، با بیان اینکه دشمن عملاً اعلام کرده توان زورآزمایی با ایران را ندارد گفت: در جنگ فرضی ۲۰ هزار آمریکایی در روز اول کشته خواهند شد، آنها خوب می‌دانند که نبرد نظامی با ایران عواقب سنگینی برایشان دارد. وی با تأکید بر اینکه اگر از جلد انقلاب خارج شویم، باید باج بدهیم ادامه داد: امروز باید به گذشته بازگردیم و بدانیم که با چه خطرهایی مواجه بودیم و چگونه آن‌ها را از سر گذراندیم. صفارهرندی با اشاره به اینکه امروز پیام انقلاب در منطقه پژواک می‌کند خاطرنشان کرد: کشور در حوزه علمی و نظامی سرآمد است و به طور اعجاب‌آوری پیشرفت کرده‌ایم، به طوری که در شتاب علمی رتبه اول منطقه را داریم.

اخبار روزانه:

* «محمد زارع‌ فومنی» دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با بیان اینکه کمیته انتخابات حزب فعال شده و در حال شناسایی افراد در استان‌ها هستیم، افزود: بنا داریم با قدرت وارد شویم و لیست قوی‌ را برای تهران ارائه کنیم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا با احزاب و گروه‌های دیگر وارد ائتلاف می‌شوید یا نه، گفت: الآن زمان خوبی برای ائتلاف نیست و ما فعلاً در حال مقدمه‌چینی ورود حزب مردمی اصلاحات به انتخابات هستیم.

* «شیخ‌نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه محور مقاومت گفت: امروز تحریم‌های اقتصادی را علیه ما به کار می‌گیرند که این تجاوزی حقیقی است. وی افزود: می‌خواهید نظرات‌تان را به ما تحمیل کنید؟ اگر نمایندگان یا مسئولان یا یک حزب و... را در فهرست تحریم‌ها و فشارهای خود قرار دهید، عزم و اراده ما بیشتر خواهد شد و موجب می‌شود ما به پیروزی خود در این نبرد فکر کنیم.

* «مایک ماهاری» کارشناس مرکز «تنث آمندمنت» در مطلبی نوشته است: «کشورهای مختلف جهان در تلاش هستند تا خود را از دلار جدا کنند و این اقدام را برای اجرای سیاست «دفاع از خود» اجرایی می‌کنند.» وی معتقد است این مسئله تأثیر بسیار منفی بر اقتصاد آمریکا خواهد داشت. کشورها برای رسیدن به هدف کاهش یا قطع کامل استفاده از دلار باید از استفاده سوئیفت خودداری کنند.

* حجت‌الاسلام «مرتضی آقاتهرانی» دبیرکل جبهه پایداری گفت: جبهه پایداری بر اساس بررسی‌ها و استفاده از تجارب گذشته خود با جریان‌های انقلابی برای انتخابات مجلس در سال جاری به مدلی برای هم‌افزایی و وحدت رسیده است و بر اساس آن مدل، ارتباطات و فعالیت‌های خودش را با دیگر تشکل‌های انقلابی در جهت تحقق گفتمان انقلاب اسلامی و روی کارآمدن مجلس انقلابی عملیاتی می‌کند.

* «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به شدت به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم حمله کرد. وی در واکنش به تهدیدات اخیر بنیامین نتانیاهو علیه حزب‌الله لبنان گفت: نتانیاهو سگی است که فقط پارس می‌کند؛ اما گاز نمی‌گیرد. عذرخواهی درباره کشته شدن یک عضو حماس جنون کامل است که نشان‌دهنده حالت ترس نتانیاهو است.

* عبدالناصر همتی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در مشهد بیان کرد: با وجود تحریم‌های گسترده آمریکا بانک مرکزی توانست امسال نرخ ارز را مهار کند؛ لذا هم اکنون بازار ارز به ثبات رسیده و جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: