به‌روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۹۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
محمود الفت:
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان با بیان اینكه زمانبر شدن طرح ها موجب افزایش هزینه اجرای آن شده است، سوال كرد: این هزینه ها و ضرر و زیان را چه كسی پرداخت می كند؟
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور عملی نشده است و باید اصلاح طلبانی که سال های ۹۲ و ۹۶ آقای روحانی  را به عنوان اسطوره رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اعلم کردند جوابگو باشند و حساب پس دهند
محمود الفت، دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان با انتقاد از تناقض گویی در انتشار آمارهای اشتغال و سرمایه گذاری استان همدان در سال گذشته، خواستار شفافیت و پاسخ گویی مسئولان مربوطه در این زمینه شد.
الفت نبود ثبات شغلی و حمایت از اصناف و كسبه قانونمند، ناتوانی اتاق اصناف در تنظیم بازار و اختلاف بین هیات رییسه این اتاق را از مشكلات گریبانگیر استان همدان برشمرد و اظهار داشت: رواج روبازارها و دستفروشی به طوری كه خیابان اصلی شهر تبدیل به دست‌فروشی شده نیز نیازمند تدبیر و ساماندهی است.
وی با بیان اینكه استاندار همدان بر قدردانی از رسانه ها تاكید كرده است، مدعی شد: مسئولان اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان عدالت را در همكاری با رسانه ها رعایت نمی كند.
به گفته دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان نحوه ارائه آگهی به روزنامه ها معیار درستی ندارد و افرادی كه دارای بیشترین رابطه هستند بیشترین آگهی را دریافت كرده و كسی كه لابی ندارد آگهی خبری نمی تواند بگیرد.
الفت همچنین با انتقاد از سیاست های شورای اسلامی شهر همدان مدعی شد: اعضای این شورا در قالب سیاسی درگیر منافع گروهی خود شده اند و گاهی بدون رعایت اصول بدیهی در مشاركت جستن برای توسعه شهر، زمینه ركود و رخوت شهری و كاهش انگیزه مدیران را فراهم آورده اند.
به گفته وی، این شورا حتی تا جزئی ترین تغییرات در ساختار مدیریت شهری را از وظایف خود دانسته و با دخالت های فراوان موجب فرو پاشی نظام اداری این مجموعه شده و در این وضعیت نیز نمی تواند هیچ كمكی به توسعه و بالندگی در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهر بكند.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان با طرح این ادعا كه برخی اعضای این شورا به دنبال گرفتن امتیازات برای اطرافیان خود هستند، اظهار داشت: آیا با این شرایط انتظار الگویی از توسعه برای شهر به جز كارهای جزئی همچون استفاده از بلوك های سیمانی جهت بسته شدن معابر، در تصویر ذهنی این افراد است خواهید دید؟
الفت اظهار داشت: ساخت سایت موزه میدان مركزی همدان كه به گفته وی چهره گردشگری همدان را مخدوش كرده، مدتی توپ فوتبالی بود كه بین شهرداری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دست به دست می شد تا طرح آن در اواخر فروردین سال 97 تصویب شد.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان افزود: رییس شورای شهر همدان قول داد كه سایت موزه تكمیل شود كه این اتفاق تاكنون رخ نداده و هم اینك هم منتظر بودجه هستند.
وی یادآوری كرد: در شرایط بد اقتصادی شهردار بجای تكمیل طرح های نیمه كاره شامل پل شهید سردار همدانی، میدان میوه و تره بار و پاركینگ آقاجانی بیگ، طرح جدید بلوار ارم را آغاز كرده است.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان با بیان اینكه زمانبر شدن طرح ها موجب افزایش هزینه اجرای آن شده است، سوال كرد: این هزینه ها و ضرر و زیان را چه كسی پرداخت می كند؟
الفت افزود: پارلمان شهری همدان عملكرد سیاسی دارد و به جای بررسی مشكلات و طرح های توسعه شهری، اجرای برنامه جامع شهر، توقف طرح های عمرانی، تداوم مشكلات ترافیكی و ارتفاع فروشی، به صورت كلوپ سیاسی درآمده است.
وی اضافه كرد: شفافیت بكارگیری نیروهایی كه با آمدن شهردار به شهرداری آمده اند و مكانیسم بكارگیری این افراد باید مشخص شود.

برچسب ها: محمود الفت
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: