به‌روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
محمد کرمی راد:
در کشور های دیگر غربی‌ها برای فروپاشی نظام آنان از همین شیوه نفوذ استفاده کردند و افراد نالایق را به دست افرادی از همان کشور بر پست های مهم کلیدی قرار دادند و نظام آنان از هم پاشید.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ایران گفت: باید با دلسوزی و هوشیاری نیروهای لایق را برای حضور در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنید.

دبیر حزب موتلفه اسلامی کرمانشاه گفت: معیار هم سنجش اصلح‌ها بر مبنای نمره دهی شاخص‌های تعیین شده باشد تا فردی معترض به نحوه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی نیروهای انقلابی در انتخاب افراد شاخص نباشد.

محمد کرمی راد افزود: منافع نظام همیشه باید ارجح بر منافع فردی و گروهی در انتخاب فرد اصلح نمایندگی مجلس باشد در این صورت به اهداف عالی و ارزش‌های آرمانی هدفگذاری شده نظام دست خواهیم یافت.

وی اظهار کرد: در کشور های دیگر غربی‌ها برای فروپاشی نظام آنان از همین شیوه نفوذ استفاده کردند و افراد نالایق را به دست افرادی از همان کشور بر پست های مهم کلیدی قرار دادند و نظام آنان از هم پاشید.

کرمی راد افزود: مردم ما همیشه پای نظام و انقلاب ایستادند و از آن حمایت کردند و همیشه در فتنه‌ها با تبعیت از رهبری هوشیار بودند و با این روش مدبرانه رهبری فتنه ها را خنثی کردند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی کرمانشاه اظهار کرد: در گام دوم سخنان رهبری معنای بهره‌مند نشدن از توان و ظرفیت افراد با تجربه و تخصص و سالخورده نبوده است بلکه ایشان تاکید کردند به جوان با مشورت و حمایت بزرگترهای با تجربه هم باید فرصت حضور داد چرا که دورانی امام راحل این فرصت حضور را برای جوانان در پست‌های کلیدی ایجاد کردند نمونه آن هم حضور خودم من در مدیریت پست‌های کلیدی نظامی در جنگ با سن کم بود. به طوری که در 23 سالگی فرمانده تیپ و 25 سالگی فرماندار لشگر بودم.

وی افزود: اکنون سکاندار نظام اسلامی ایران رهبری است و همه باید تابع محض فرمایشات ایشان باشند و از تدبیر رهبری اطلاعت کنند. اگر وضعیت نظام امروز به این شکل است نیروهای ارزشی و انقلابی هم در آن مقصرند چر ا که فرصت حضور را برای دولتی فراهم کردند که به هیچ یک از وعده‌هایش عمل نکرده است.

کرمی راد گفت: انتخابات پیش رو برای نظام و انقلاب سرنوشت‌ساز است و نباید اجازه داد نفوذی‌ها کلید هدایت و مدیریت کشور را به دست بگیرند.

برچسب ها: محمد کرمی راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: