به‌روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
حمیدرضا ترقی:
مقاومت و وحدت ملی دو عامل مهم در تقویت بازدارندگی کشور در حوزه‌های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی محسوب می‌شود.
نایب رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: استراتژی مقاومت بهترین راهبرد در مقابله با تجاوز و مداخله‌های قدرت‌های سلطه‌گر محسوب می‌شود.

حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره علت سکوت نهادها و سازمان‌های بین‌المللی در برابر نقض قوانین بین‌المللی توسط آمریکا اظهار کرد: سازمان‌های بین‌المللی که هرگز از ملت‌های مظلوم دفاعی نکرده‌اند، خود را مدیون قدرت‌های سلطه‌گر می‌دانند و نمی‌توان از آن‌ها انتظار داشت که به یک‌باره تغییر موضع دهند و خود را حامی مستضعف و مظلوم نشان دهند.

وی با بیان اینکه نامه‌ای که برخی از آقایان اصلاح‌طلب به دبیرکل سازمان ملل با هدف جلوگیری از جنگ‌افروزی‌های آمریکا در منطقه نوشته‌اند، نوعی ساده‌اندیشی است، گفت: مجامع بین‌المللی هرگز حق‌طلبی را روش کاری خود قرار نداده‌اند، بلکه آن‌ها ابزاری در دستان قدرت‌های سلطه‌گر هستند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه استراتژی مقاومت امروز بهترین راهبرد در مقابله با قدرت‌های سلطه‌گر است، افزود:‌ این نوع استراتژی توانایی این را دارد که ما را در برابر تجاوز و مداخلات بیگانگان و سلطه‌گران ایمن نگاه دارد.

ترقی بیان کرد:‌ همچنین علاوه بر مقاومت باید اتحاد و یکپارچگی ملی را مدنظر قرار داد؛ لذا مقاومت و وحدت ملی دو عامل مهم در تقویت بازدارندگی کشور در حوزه‌های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی محسوب می‌شود.

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: