logo
کد خبر: ۲۹۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
محمد کرمی‌ راد:
کرمی‌راد با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی به عنوان محور مقاومت در منطقه معادلات آمریکا را به هم ریخته است گفت: پیش‌بینی امام(ره) این بود روزی خواهد رسید که هیمنه و هیبت استکبار جهانی فرو خواهد ریخت و امروز آن زمان فرا رسیده است.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: محور مقاومت یعنی دولت جوان حزبالهی باید روی کار بیاید، مجلس متحول شود و انقلاب در مسیر گام دوم انقلاب و مدنظر مقام معظم رهبری با عزت و اقتدار ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمد کرمیراد در سخنرانی قبل از خطبههای نماز جمعه کرمانشاه، اظهار داشت: محور مقاومت یعنی اجازه به لیبرالهای داخلی، فرصتطلبها و انحصارطلبها ندهیم.

وی افزود: محور مقاومت یعنی دولت جوان حزبالهی باید روی کار بیاید، مجلس متحول شود و انقلاب در مسیر گام دوم انقلاب و مدنظر مقام معظم رهبری با عزت و اقتدار ادامه پیدا کند.

کرمیراد گفت: یکی از آثار پربرکت صبر و استقامت ملت ایران، حضور نخست وزیر ژاپن در ایران به عنوان حامل پیام ترامپ است که مقام معظم رهبری با اقتدار و عظمت پاسخ وی را دادند.

وی با بیان اینکه مردم شریف ایران با صبر و استقامت در مقابل دشمن ایستاده است افزود: نخست وزیر ژاپن در محضر ولی امر مسلمین به عنوان پیامرسان ترامپ زمانی که قصد بیان مطالبی را داشت مقام معظم رهبری با آن اقتدار و عظمت به محکمی جواب دادند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: امام(ره) انقلاب را در زمان نظام دوقطبی ایجاد کرد که در یک رأس آن ایالات متحده آمریکا و در رأس دیگر اتحاد جماهیر شوروی سابق قرار داشتند.

کرمیراد افزود: در این نظام دوقطبی هر انقلابی میخواست به پیروزی برسد به ناچار باید به بلوک غرب یا شرق وابسته میشد و هیچ انقلابی در دنیا نبود که بخواهد همچون جمهوری اسلامی شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» را سر بدهد.

وی بیان کرد: امروز تفکر مقام معظم رهبری، نائب برحق امام زمان(عج) به گونهای است که محکم و با استقامت در مقابل زیادهخواهی ‌‌‌‌‌های آمریکا و ایادی داخلی و خارجی آنها ایستاده است.

کرمیراد با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی به عنوان محور مقاومت در منطقه معادلات آمریکا را به هم ریخته است گفت: پیشبینی امام(ره) این بود روزی خواهد رسید که هیمنه و هیبت استکبار جهانی فرو خواهد ریخت و امروز آن زمان فرا رسیده است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه، بیان کرد: در یمن میبینیم که رژیم وهابی، سلفی و صهیونیستی آلسعود پنج سال با سلاحهای آمریکایی و با امکانات شرق و غرب به مردم مظلوم یمن حمله میکنند و مردم یمن با تأسی از انقلاب ایران مقاومت میکند.

کرمیراد عنوان کرد: جنبش حماس و مجاهدان فلسطین، در غزه ایستادگی کردند و جنگ 33 روزه و 22 روزه گواهی بر این موضوع است.

وی با اشاره به سخنران سیدحسن نصرالله مبنی بر اینکه ما مقاومت را از امثال محمدحسین فهمیده آموختیم بیان کرد: این انقلاب باید به انقلاب حضرت مهدی(عج) ملحق شود.

برچسب ها: محمد کرمی‌ راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: