به‌روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
لاله افتخاری:
حضرت امام توجه ویژه‌ای را به قشر کارگر و اهمیت تولید داخلی داشتند و این توجه را متضمن استقلال جامعه اسلامی می‌دانستند در عین اینکه تاکید داشتند که این کار باید با علم و دانش پیش برود.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خودباوری و استقلال جامعه اسلامی را از اولویت اندیشه اقتصادی امام راحل دانست.

لاله افتخاری، فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به تشریح اندیشه امام در مورد اقتصاد و معیشت پرداخت و گفت: اندیشه اقتصادی امام، اندیشه دینی و مبتنی بر قرآن و عترت بود.

وی با تاکید بر اینکه اندیشه اقتصادی امام خمینی متکی بر خودباوری و استقلال جامعه اسلامی است، تصریح کرد: این اندیشه امام از آیه نفی سبیل اقتباس شده است که تاکید دارد استقلال همه جانبه مسلمانان و جامعه اسلامی دارای اهمیت بسیاری می‌داند.

افتخاری خاطرنشان کرد: در کنار آن امام بر این مسئله تاکید داشتند که همه باید برای اقتصاد کشور تلاش کنند و این تلاش را  جهاد در راه خدا می‌دانستند و کسی که تلاش نکند و بار زندگی خود را بر روی دوش دیگران بگذارد، از دید ایشان مورد نکوهش بود.

وی در پایان  با اشاره به توجه ویژه امام خمینی به قشر کارگر تصریح کرد: حضرت امام توجه ویژه‌ای را به قشر کارگر و اهمیت تولید داخلی داشتند و این توجه را متضمن استقلال جامعه اسلامی می‌دانستند در عین اینکه تاکید داشتند که این کار باید با علم و دانش پیش برود.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: