به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
بیانیه شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی در حمایت از راننده آمر به معروف:
اقدام شایسته و ارزشمند جناب آقای سعید عابد، راننده آمر به معروف برای انجام وظیفه شرعی و قانونی در برخورد با منکر و هنجارشکنی یکی از شهروندان نشان داد که جامعه پای ارزش ها ایستاده است و از هنجارشکنی حمایت نمی کند.
شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی در حمایت از راننده آمر به معروف بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

ایران اسلامی امروز در شرایط بسیار سختی در زمینه اقتصادی به سر می برد ولی از جهت سیاسی در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد. دشمنان تلاش می کنند با هر ترفندی این اقتدار را در هم بشکنند و ملت قهرمان ما را به زانو درآورند. این هدف با شیوه های گوناگونی دنبال می شود که یکی از آنها هنجارشکنی و کمرنگ کردن ارزش ها در جامعه است.

دشمنان اسلام و انقلاب، امروز با ابزار فرهنگی، «حیا» و «غیرت» مردم مؤمن و انقلابی ایران را هدف قرار داده اند تا به زعم خویش، جامعه را از بنیان به ابتذال و تباهی سوق دهند و زمینه را برای فتنه های شوم، مهیا کنند.

اما فرهنگ این ملت شریف و آگاه، ریشه در مبانی اعتقادی اسلام و مکتب حسینی و زینبی (ع) دارد. معدودی افراد خودباخته و غربزده با سوء استفاده از شرایط کشور و برخی سوء مدیریت ها به بهانه هایی تلاش می کنند با هنجارشکنی، فضای جامعه را ملتهب نموده و عاملی برای اجرای توطئه های دشمنان باشند.

اقدام شایسته و ارزشمند جناب آقای سعید عابد، راننده آمر به معروف برای انجام وظیفه شرعی و قانونی در برخورد با منکر و هنجارشکنی یکی از شهروندان نشان داد که جامعه پای ارزش ها ایستاده است و از هنجارشکنی حمایت نمی کند.

شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی استان تهران ضمن حمایت از این شهروند متعهد و آمر به معروف، از نهادهای قضایی و امنیتی مصرانه انتظار دارد نسبت به اجرای قانون حمایت از آمرین و ناهیان اقدام عملی کرده و با شهروند متخلف که علاوه بر ارتکاب جرم مشهود کشف حجاب، به حریم خصوصی این راننده وظیفه شناس نیز تجاوز و از وی هتک حرمت نموده، برخورد قانونی داشته باشند تا فضای جامعه اسلامی برای هنجارشکنان ناامن گردیده و به خود جرأت تکرار ندهند.

همچنین از عموم مردم شریف و مؤمن تهران به عنوان پایتخت نظام اسلامی تقاضا می نماییم در انجام وظیفه شرعی و همگانی «امر به معروف و نهی از منکر» اقدام و از بی تفاوتی نسبت به منکرات و هنجارشکنی ها پرهیز نمایند.»

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: