به‌روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
جامعه روحانیت مبارز:
جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: شهید حجت‌الاسلام خرسند در سنگر نماز جمعه از خط صحیح انقلاب اسلامی دفاع کرد و جانانه ایستاد تا جان عزیز خود را در این راه نورانی و عزت‌آفرین قربانی کرد.
جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: شهید حجت‌الاسلام خرسند در سنگر نماز جمعه از خط صحیح انقلاب اسلامی دفاع کرد و جانانه ایستاد تا جان عزیز خود را در این راه نورانی و عزت‌آفرین قربانی کرد.

جامعه روحانیت مبارز طی پیامی شهادت امام جمعه کازرون را تبریک و تسلیت گفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«شهادت هنر مردان خدا است» امام خمینی (ره)

شهادت مظلومانه روحانی مردمی، انقلابی، سخت کوش، مسئولیت پذیر و فرهیخته امام جمعه فقید کازرون حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند (طاب ثراه) را به مردم شریف و متدین کازرون و استان فارس، قاطبه روحانیت، اعضای محترم حزب حزب مؤتلفه اسلامی خانواده و نزدیکان آن عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

این روحانی بزرگوار در سنگر نماز جمعه با روشن بینی، هوشمندی و مرزشناسی از خط صحیح ، ناب و مستقیم انقلاب اسلامی و ولایت و فرهنگ متعالی اهل بیت رسالت مندانه دفاع کرد و جانانه ایستاد تا جان عزیز خود را دراین راه نورانی و عزت آفرین قربانی کرد.

این عزیز با دغدغه مندی و ضرورت حضور مؤثر و مفید سیاسی و اجتماعی، سالیان دراز بعنوان عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی آثار ماندگاری بر جای گذاشت.

شهادت در شب قدر و پس از پایان مراسم ملکوتی و در آستانه طلوع فجر موهبتی است که نیکان و شایستگان توفیق دست یابی به آن را پیدا می کنند؛ «طوبی له و حسن مآب»

از خداوند متعال خالصانه مسئلت می کنیم تا این روحانی فداکار و شهید را با اولیائش محشور فرماید و همه ما را قدردان تلاشهای ایثارگرانه همه مجاهدان عرصه حق و معارف حقه و ارزش‌های والای اسلامی قرار دهد.

فرج مولا ومقتدایمان حضرت بقیه الله الاعظم را نزدیک بفرماید.

رهبر معظم انقلاب را طول عمر و سلامت و عزت عنایت فرماید.

انه ولی التوفیق

جامعه روحانیت مبارز

برچسب ها: شهید خرسند
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: