به‌روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
حمیدرضا ترقی:
فردی که این اقدام را انجام داده ظاهراً از اعضای فرقه‌های ضاله بوده که در ضدیت با روحانیت هستند و شعاری هم که پس از اقدام جنایت‌کارانه خود گفته است که ما باید روحانیون از بین ببریم.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: شهادت روحانی مجاهد و انقلابی حجه الاسلام خرسند ،عضو شورای مرکزی و امام جمعه کازرون بدست یک تروریست ضد روحانی و منحرف فکری زنگ خطر دیگری است برای مسئولین امنیتی کشور که حوادث مشابه در همدان و مشهد و تهران و حتی مناطق اهل سنت را بعنوان یک جریان ضد روحانیت که از طریق ضد انقلاب در فضای مجازی و فرقه های انحرافی ترویج می‌شود، مورد تجزیه و تحلیل و برخورد قرار دهند.

حمید رضا ترقی در گفتگو با نمانیوز گفت: تکرار این حوادث ضعف دستگاههای اطلاعاتی و فقدان حساسیت لازم نسبت به تحرکات این عناصر در جامعه است که باید مورد تجدید نظر قرار گیرد .

وی تصریح کرد: فردی که این اقدام را انجام داده ظاهراً از اعضای فرقه‌های ضاله بوده که در ضدیت با روحانیت هستند و شعاری هم که پس از اقدام جنایت‌کارانه خود گفته است که ما باید روحانیون از بین ببریم.

ترقی در پایان با بیان اینکه شهادت این عزیز مخلص و تشکیلاتی برای مردم فارس و حزب موتلفه ضایعه جبران ناپذیری بود ، ابراز امیدواری کرد که او با امیر مومنان علی علیه السلام محشور گردد.

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: