به‌روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
بیانیه فراخوان حزب موتلفه اسلامی برای راهپیمایی روز قدس:
حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای مردم را برای شرکت در راه پیمایی با شکوه روز قدس دعوت کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:
بسم‌اللّه‌الرحمن‌الرحیم
 

« وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ؛ و ما بعد از تورات در زبور (داود) نوشتیم که البته بندگان نیکوکار من ملک زمین را وارث و متصرف خواهند شد.» (انبیاء/105)
 

انقلاب اسلامی ایران، سرآغازی برای بیداری اسلامی در میان ملت های مسلمان بود که اینک در چهلمین سال  پیروزی خود، زمینه سازی اقتدار جبهه مقاومت در منطقه و زبونی و اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی را فراهم کرده است.

رژیم نامشروعی که داعیه حکومت از نیل تا فرات داشت و به گنبد آهنین دفاعی و تجهیزات پیشرفته نظامی و قدرت ارتش خود می نازید، امروز بیش از دو روز دربرابر اقتدار جبهه مقاومت و موشک های دست ساز رزمندگان دلیر فلسطینی دوام نمی آورد.

امروز نه فقط ملت ایران، بلکه مسلمانان و حتی مردم آزاده جهان، نه فقط روز قدس؛ بلکه در طول سال جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و نسبت به سران خبیث و جنایکار اسرائیل اعلام انزجار می کنند و خواستار استیفای حقوق مردم مظلوم فلسطین می باشند. حتی سازمان ملل و شورای امنیت نیز برخلاف گذشته، برخی جنایات این رژیم غاصب را محکوم می کند.

در شرایطی که توطئه خطرناک آمریکا و اسرائیل برای تصرف سرزمین های اسلامی توسط عوامل مزدور و جنایتکار داعش به شکست انجامیده و دست خبیث و خون آلوده استکبار از منطقه کوتاه شده، دولتمردان آمریکا در اوج زبونی به دسیسه ای دیگر متوسل گردیده و تلاش می کنند با ترفند "معامله قرن" چندصباحی بیشتر به حیات شرارت بار رژیم کودک کش اسرائیل ادامه داده و سران سفاک آن را از این منجلاب نابودی نجات دهند ولی زهی خیال باطل که این دسیسه نیز همانند گذشته، نقش بر آب خواهد شد.

در این میان برخی دولت ها و سران منطقه نیز باخودباختگی و خیانت و همانند گاو شیرده، با مشارکت در این معاملة کثیف، عامل سیاست های خصمانه آمریکا و اسرائیل در منطقه گردیده و از افشای آن هم ابایی ندارند.

امروز پرواضح است دست هایی که زنان و کودکان و جوانان مظلوم و بی دفاع فلسطینی را به خاک و خون می کشند و با تخریب خانه هایشان، آنان را از سرزمین های مادری خودشان بیرون می رانند، در یمن نیز شبیه همان جنایات را تکرار می کنند ولی با عنایات خداوند و مجاهدت رزمندگان مقاومت، بحمدالله در هر دوجبهه شکست های سنگینی را متحمل گردیده و تاکنون به اهداف خود دست نیافته اند و ان شاءالله دست هم نخواهند یافت.

حضور در "راهپیمایی روز قدس"، حضور در هم آورد اقتدار جهانی جبهه حق علیه جبهه باطل و زمینه ساز شکست کامل سران صهیونیست دولت های سرسپرده و نابودی جبهه استکبار خواهد بود. ان شاءالله. و این وعده خداست که صالحون وارثان زمین خواهند بود.

حزب مؤتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت یاد امام راحل(ره) و هوش های انقلابی وی علیه صهیونیسم بین الملل، روز جمعه یوم الله قدس همزبان با ملت بزرگ ایران همراه با مسلمانان و آزادگان سراسر جهان در چهلمین روز قدس به خیابان ها آمده، با شعارهای همیشگی "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر انگلیس" و "مرگ بر اسرائیل"حمایت از مردم مظلوم فلسطین و رزمندگان جبهة مقاومت را بلندتر و کوبنده  تر از سال  های قبل فریاد خواهند زد و ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا و اسرای در بند رژیم صهیونیستی، با حضوری حماسی و شکوهمندتر در راهپیمایی "روز قدس" جنایات ددمنشانه اسرائیل در سرزمین های اشغالی و پشتیبانی همه جانبه آمریکا و انگلیس و آل سعود را  محکوم خواهند کرد.

 
روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: