به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
سکوت خانم ابتکار در مقابل تحرکات زنان بی حجاب آشوبگر در حالی است که معاونت قبلی امور زنان نیز به دنبال اجرایی کردن سند 2030 و حمایت از زنان بی حجاب و گسترش لا ابالی گری در ایران بود. اگرچه با روشنگریهای مقام معظم رهبری درزمینه خطرات این هجوم فرهنگی ، اجرایی شدن سند 2030ظاهرا متوقف شد اما به صورت زیر پوستی در حال پیاده سازی است.
نرگس قدیری  آشوب اخیر در دانشگاه تهران به بهانه کشف حجاب عده ای از زنان معلوم الحال ادامه جریانی است که از زمان آشوبهای آمریکایی سال 96 وارد فاز جدیدی گردیده و مستقیما از سوی وزارت خارجه آمریکا هدایت می شود.

مباحث مرتبط با زنان یکی از محورهایی است که به موازات تمامی تحریمها و فشارهای مختلف بر ایران از سوی دولت آمریکا به صورت سازمان یافته پیگیری میشود.

درپروژه های جدید براندازی، نیت شوم و تجاوزکارانه آمریکا در مسیر مقابله با حجاب به عنوان یکی از بارز ترین نمادهای اسلامی به وضوح دیده میشود.

وزارت خارجه آمریکا با پرداخت مبالغ کلان به برخی از مزدوران خود که عمدتا عضو سازمان منافقین یا فرقه ضاله بهاییت هستند سعی دارد دست تجاوزکارانه خود را به سوی حجاب زنان ایرانی دراز کند.

وزیر خارجه آمریکا ۱۶ اسفندماه سال گذشته در مراسم سیزدهمین دوره «جوایز بین المللی زنان شجاع» که در واشینگتن برگزار شد به برخی حرکات سازماندهی شده از سوی این عوامل اعتراف کرد.مایک پومپئو اظهار داشت که "سال گذشته همین روزها بود که دهها زن در سراسر ایران برای اعتراض به قانونی که آنها را به داشتن حجاب در اماکن عمومی در همه حال ملزم می سازد، اعتراض کردند. این زنان شجاع از حق آزادی استفاده کردند و حجاب خود را مقابل دوربینها برداشتند".

همچنین وزیر خارجه آمریکا در اظهار مداخله جویانه بارها اظهارات دیگری در این زمینه کرده و از زنان هنجار شکن حمایت های مالی و رسانه ای داشته است.

بهمن ماه سال گذشته، یک سایت آمریکایی که ماموریت انتشار قرارداد‌های دولت آمریکا را بر عهده دارد، فاش کرد که «مسیح علینژاد» برای پیشبرد پروژه‌های هنجارشکنانه و ضدفرهنگی در ایران، مبلغ ۲۳۱ هزار دلار از دولت آمریکا دریافت کرده است. «مسیح علینژاد» عامل پروژه ضد فرهنگی آمریکا در تدارک اقدامات ضدایرانی و ضداسلامی، از جمله افراد فعال در بال و پر دادن به اقدام کشف حجاب در تهران بود که حمایت‌های زیادی ازاین پروژه ضد امنیتی و آمریکایی انجام داد.

وی بارها با انتشار تصاویر خود با وزیر امور خارجه آمریکا نشان داد که دولت آمریکا با تمرکز بر مقوله حجاب و امنیت اجتماعی قصد دارد همزمان با ایجاد اخلال در عرصه های اقتصادی و سیاسی و امنیتی، با تحرکات خاص در عرصه عفت عمومی نیز دست آویزی برای اقدامات حقوق بشری علیه ایران را فراهم آورد.

سازمان عفو بین‌الملل نیزهمزمان با وزارت خارجه آمریکا حجاب زنان ایرانی را هدف قرار داد.این سازمان در بخشی از گزارش خود، به تحرکات سازمان یافته برخی از زنان علیه قوانین حجاب اشاره کرده ودر ادعایی دروغین آورده است که "در سال ۲۰۱۸ مدافعان شجاع حقوق زنان در سراسر کشور به این جنبش اعتراضی پیوستند". این سازمان هم راستا با وزارت امورخارجه آمریکا با فشار بر ایران قصد ایجاد حاشیه امن برای مزدوران داخلی خود را دارد.

این گزارش به تحرکات زنان عضو سازمان منافقین و برخی از زنان بهایی معروف به "دختران خیابان انقلاب" اشاره کرده که در خیابان‌ها و بر فراز برخی اماکن عمومی با چوب حراج زدن به حجاب خود سعی بر نمایشی سخیف در این عرصه داشتند.

با بررسی سوابق زنانی که نقش پیاده نظام آمریکا را در این جریان بازی میکنند، سازماندهی این جریان توسط سازمان منافقین و یا فرقه ضاله بهاییت به وضوح آشکار گردیده است.

پیگیری خط حمایت از این قانون شکنان ما را به کارکرد این افراد در جریان اخلالهای گوناگون امنیتی و سیاسی واقتصادی وفرهنگی رهنمون می سازد.

اگرچه سابقه استفاده از اراذل و اوباش وزنان بدنام توسط استعمارگران در ایران به سالها قبل از کودتای 28 مرداد و به دوران آغاز فعالیت بهاییان برمیگردد اما اجیر کردن این طیف در جریان ملی شدن صنعت نفت و در مقابل نهضت حضرت امام و پس از پیروزی انقلاب و در خلال عملیاتهای تروریستی و اخلال گریهای مختلف خصوصا در فتنه های 78 و 88 به وضوح عیان بوده است اما به نظر میرسد در فاز جدید براندازی زنان فتنه گر به خطوط جلویی رانده شده اند تا از طاهره قره العین ها و مریم رجوی های جدیدی رو نمایی شود.

نکته اصلی در این میان واکنش مقامات امنیتی و سیاسی به این تحرکات است.

در سوابق فعالیت سیاسی جناحها و گروه های لیبرال منش، بهره بردن از افراد ناهنجار برای کسب رای به وفور به چشم میخورد ودر همین راستا در مقاطع بر مسند قدرت بودن این جریانها بیشترین حمایت از این طیفهای ناهنجار دیده می شود.

به صورت واضح میتوان گفت سکوت راز آلود مقامات مسئول در اخلالهای عمدی سیاسی و امنیتی در فضای اخلاقی و فرهنگی جامعه و تلاش برای عدم شفاف سازی دراین عرصه باعث ایجاد شبهه همکاری با جریان براندازی است .

نا گفته پیداست همانگونه که در مباحث فضای مجازی تغافل عمدی در زمینه برخورد قاطع با باندهای هدفمند گسترش فساد وجود دارد وهیچ حرکت باز دارنده ای به چشم نمیخورد، در عرصه سیاسی،اجتماعی و امنیتی نیز فعالیت قابل توجهی برای جلوگیری از شیوع حرکات سازمان یافته علیه باندهای اخلال کننده در حجاب و اخلاق جامعه دیده نمی شود.

در کنار سکوت مقامات سیاسی به اظهارات و دست اندازی های وزیر خارجه آمریکا درباره حجاب زنان ایرانی و عدم شفاف سازی مقامات امنیتی در مورد گروهکهای فعال در عرصه اخلالهای اخلاقی، امنیتی ،حتی در مقامات مسئول دررده های پایین ترنیز سکوت معناداری به چشم میخورد.اگرچه شائبه همراهی برخی از آنان برای اجرایی کردن سند 2030 چنین تغافل هایی را در حد موضع فرهنگی آنان توجیه می نماید اما به طور مثال عدم موضع گیری معاونت امورزنان و خانواده ریاست جمهوری علیه تحرکات مداخله جویانه وزارت امورخارجه آمریکا در زمینه حجاب و حمایت از قانون ستیزی سازمان یافته برخی از زنان را نمیتوان نادیده گرفت.

سکوت خانم ابتکار در مقابل تحرکات زنان بی حجاب آشوبگر در حالی است که معاونت قبلی امور زنان نیز به دنبال اجرایی کردن سند 2030 و حمایت از زنان بی حجاب و گسترش لا ابالی گری در ایران بود. اگرچه با روشنگریهای مقام معظم رهبری درزمینه خطرات این هجوم فرهنگی ، اجرایی شدن سند 2030ظاهرا متوقف شد اما به صورت زیر پوستی در حال پیاده سازی است.

نکته اصلی آنجاست که در بررسی سوابق هر دومعاونت فعلی و قبلی زنان دولت آقای روحانی عضویت در جبهه مشارکت و حمایت از فتنه سبز دیده میشود.

ظاهرا در فتنه های بعدی این حلقه ها به دنبال بازیابی یکدیگر ودر حال تکمیل کردن پازل دشمن و استارت زدن توطئه های جدیدی هستند که زنان فتنه گر نقش اصلی را در پیاده کردن آن دارند.
*مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: