به‌روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
محمد کرمی راد:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آنچه که امروز بیشتر از هر چیزی جلوه کرده، بروز یک جنگ روانی است و نتیجه آن نیز این است که برخی از روی ساده دلی و ساده لوحی این موضوع جنگ نظامی را قبول کنند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آنچه که امروز بیشتر از هر چیزی جلوه کرده، بروز یک جنگ روانی است و نتیجه آن نیز این است که برخی از روی ساده دلی و ساده لوحی این موضوع جنگ نظامی را قبول کنند.

محمد کرمی راد در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد تاکید کرد: اگر برخی از بزدلان داخلی نترسند هیچ اتفاق نظامی نخواهد افتاد.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: ملت صبور ما در شرایطی که تحریم‌های ناجوانمردانه آمریکا را در دوران دفاع مقدس تحمل کردند، می توانند این شرایط را نیز پشت سر بگذارند.

کرمی راد تاکید کرد: امروز ما آنقدر تجهیزات مدرن و پیشرفته داریم که می‌توانیم حتی در این زمینه صادرات نیز داشته باشیم و تولیدات ما انبوه و در حدی است که به کشورهای که به این تجهیزات نیاز دارد، هم بتوانیم بفروشیم و در اختیار آنها قرار دهیم.

وی افزود: آنچه که امروز بیشتر از هر چیزی جلوه کرده، بروز یک جنگ روانی است و نتیجه آن نیز این است که برخی از روی ساده دلی و ساده لوحی این موضوع جنگ نظامی را قبول کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این باعث می شود که عده ای نیز بر این موج سوار شده و موج سواری کنند و مردم را بترسانند و شرایط از درون و داخل کشور دچار مشکل شده و یک اغتشاش داخلی می تواند دلخوشی آمریکایی ها و دشمنان جمهوری اسلامی ایران شود.

وی تاکید کرد: مردم ما مردم هوشیاری هستند و قطعاً و یقیناً مثل روز روشن است که ملت شهیدپرور ایران در جمعه آخر هم این ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر اقتدار خودشان را به منصه ظهور می رسانند.

این کارشناش مسائل سیاسی در پایان تاکید کرد: همین حضور نوعی بازدارندگی برای جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان است و در دل دشمنان جمهوری اسلامی ایران ترس و هراس می‌اندازد و اقتدار ایران را نشان می دهد و بیانگر این است که آنها غلط می‌کنند که بخواهند کوچکترین آسیبی به این ملت با عظمت وارد کنند.

برچسب ها: محمد کرمی راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: