به‌روز شده در: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۸۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
محمدکاظم انبارلویی:
انبارلویی با اشاره به فرار اصلاح‌طلبان از پاسخگویی به عملکردشان در حمایت از روحانی گفت: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند مسئولیت این ناکارآمدی‌ها را بپذیرند و همین سبب می‌شود آن‌ها در مقام نقد دولت حاضر شوند، اما انتقاد به دولت وارد است، و اصلا عامل نارضایتی مردم مدیران اصلاح‌طلب میانی دولت هستند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت از عدم نظارت دولت بر کنترل قیمت‌ها انتقاد کرد و گفت: دولت باید کارآمدی خود را در کنترل بازار نشان دهد.

محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در ارزیابی عملکرد دولت در تامین مسائل معیشتی مردم گفت: طبق نظر سنجی‌هایی که از مردم صورت گرفته است، دولت در پایین سطح اعتبار مردم قرار دارد، چراکه می‌بینیم که وعده‌هایی که در برجام داده شد، عملیاتی نشده و در کنترل بازار و تامین معیشت مردم دچار مشکلاتی هستند.

وی با اشاره به فرار اصلاح‌طلبان از پاسخگویی به عملکردشان در حمایت از روحانی ادامه داد: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند مسئولیت این ناکارآمدی‌ها را بپذیرند و همین سبب می‌شود آن‌ها در مقام نقد دولت حاضر شوند، اما انتقاد به دولت وارد است، و اصلا عامل نارضایتی مردم مدیران اصلاح‌طلب میانی دولت هستند.

انبارلویی با اشاره به نقش اصلاح‌طلبان در دولت گفت: آن‌ها مذاکره کردند و به نتیجه نرسیدند، بنابراین باب مذاکره بسته شد، هرچند باب تعهد به وعده‌ها باز است، اصلاح طلبان از این دولت حمایت کرده، رای دادند و در آن حضور دارند بنابراین باید مسئولیت کارکرد دولت را بپذیرند.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف دولت در کنترل قیمت‌ها خاطرنشان کرد: نظارت دولت فوق العاده ضعیف است، آن‌ها تمامی امکانات را برای کنترل قیمت‌های بازار را دارند و اقتصاد کشور دست آن‌هاست و دولت در این زمینه اختیارات ویژه‌ای دارد.

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولت با این همه اختیارات و امکاناتی که دارد باید کارآمدی خود را در کنترل بازار و بهتر کردن وضع معیشتی مردم نشان دهد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: