به‌روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
اخبار 24 ساعت گذشته:


تحلیل اصلاح‌طلبان از سیل اخیر!

یکی از موضوعات مطرح در جلسات اخیر اصلاح‌طلبان،‌ بازتاب اجتماعی حضور نیروهای جوان و انقلابی در کمک به سیل‌زدگان کشور بوده است. به اعتقاد بیشتر اصلاح‌طلبان حاضر در این جلسات، نیروهای انقلابی اعم از سپاه، بسیج، روحانیون و اعضای اردوهای جهادی با حضور سریع و به موقع خود در مناطق سیل‌زده تصویری جدید از خود ارائه دادند که نماد مردم‌داری، کمک به هم‌وطن، رأفت و کارآمدی است. اصلاح‌طلبان همچنین گفته‌اند: «ما در ماجرای سیل عقب افتادیم. شبکه قوی و فراگیری نداشتیم. خیلی دیر وارد میدان شدیم و سازمان‌دهی مشخصی نداشتیم و همین باعث شد نتوانیم فضا را مدیریت کنیم. تعلل ما سبب واگذاری فضا به سپاه و نیروهای انقلابی شد

دو کلیدواژه مهم دشمن در وضعیت کنونی کشور

رصد فضای مجازی و رسانه‌ای دشمن در روزهای اخیر نشان می‌دهد، آنها روی تکثیر و فراگیری دو کلیدواژه «جنگ نظامی» و «قحطی و کمبود» عملیات رسانه‌ای گسترده‌ای انجام می‌دهند. ارزیابی‌های داخلی نشان می‌دهد، مردم نه تنها از تهدید به حمله نظامی هراسی ندارند؛ بلکه به دلیل اعتمادی که به ساخت درونی نیروهای مسلح کشورمان و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی دارند، به این موضوع به نگاه طنز و خنده می‌نگرند و آن را جدی نمی‌گیرند؛ اما متأسفانه موضوعات قحطی و کمبود کالا را جدی می‌گیرند و تسلیم آن می‌شوند که در رفتارهای اجتماعی‌شان قابل مشاهده است.

کابوس سران تل‌آویو!

روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» در یادداشتی مفصل ضمن اذعان به نقش‌آفرینی رژیم صهیونیستی در زمینه تنش‌های اخیر بین آمریکا و ایران، از نگرانی شدید امنیتی تل‌آویو درباره پیامدهای درگیری مستقیم بین واشنگتن و تهران برای صهیونیست‌ها خبر داد. این روزنامه نوشت: «اسرائیل در حال فشار (بر آمریکا) برای انجام اقدامات علیه ایران است؛ اما خواهان جنگ نیست.» این روزنامه از قول «آموس یادلین» رئیس بنیاد مطالعات امنیت ملی در تل‌آویو نوشت: «هیچ کسی به تغییر رژیم از طریق نظامی فکر نمی‌کند؛ بلکه به نظر من هدف نهایی تضعیف رژیم (ایران)، تضعیف اقتصاد ایران و ایجاد شرایطی است که مردم ایران رژیم را تغییر دهند؛ چرا که اگر مقابله مستقیم آمریکا‌ـ ایران به درگیری تمام‌عیار بینجامد، اسرائیل قطعاً در خط مستقیم آتش (این درگیری) قرار خواهد داشت.» این روزنامه می‌افزاید: «مقامات و تحلیلگران صهیونیست درباره احتمال حملات به رژیم صهیونیستی از سه جبهه فلسطین، لبنان و سوریه بسیار نگرانند و برای اسرائیل هیچ چیزی ترسناک‌تر از اقدام محتمل ایران در زمینه از بند رها کردن زرادخانه حزب‌الله نیست

اظهار تعجب یگان‌های سایبری روسیه از کم توجهی ایران به فضای مجازی!

برخی تیم‌های سایبری روسیه در دیدار با گروهی از فعالان فضای مجازی کشورمان در تهران، از ساماندهی یک یگان سایبری قوی در روسیه برای دفاع از مقامات ارشد و مسئولان عالی‌رتبه کشورشان خبر داده‌اند. اعضای این تیم گفته‌اند: «همان‌گونه که برای مقابله با حملات سایبری آمریکایی‌ها اقدام به راه‌اندازی تیم‌ها و یگان‌های قوی و با تجربه سایبری کرده‌اند، برای پاسخ‌گویی به شایعات، هجمه‌ها و تخریب‌ها و اتهاماتی که به مسئولان ارشد روسیه با هدف اعتمادزدایی و اعتبارزدایی از آنان در افکار عمومی انجام می‌شود، ‌یگان‌های مجهز و آنلاین رسانه‌ای را ترتیب داده‌ایم تا با موج‌های سازمان‌یافته سایبری مقابله کنیم.» آنها گفته‌اند: «این باعث تعجب است؛ در حالی که در سال‌های اخیر در بیشتر کشورهای دنیا این یگان‌های سایبری شروع به کار کرده‌اند،‌ جمهوری اسلامی ایران که آماج تخریب‌های فضای مجازی قرار دارد، در این زمینه به صورت جدی وارد عمل نشده است

جنگ با ایران ویرانگر است

دو رسانه آمریکایی در گزارش‌هایی جداگانه بر تلاش «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای دوری‌گزینی از درگیری نظامی با ایران تأکید کرده‌ و نوشته‌اند او از تلاش‌های خودسرانه برخی از مشاورانش برای کشاندن او به جنگ با ایران، ناخرسند است. روزنامه «واشنگتن‌پست» نوشته است: ترامپ فکر می‌کند برخی از مشاوران او قصد دارند ایالات متحده را به درگیری نظامی با ایران بکشانند؛ او این را برخلاف وعده دیرینه‌اش برای دوری‌گزینی از جنگ‌های پرهزینه می‌داند و به همین سبب، بابت چنین تلاش‌هایی ناخرسند است. «سی‌ان‌ان» هم با تأیید خبر واشنگتن‌پست به نقل از منابع آگاه نوشته است: ترامپ معتقد است مداخله نظامی گسترده در ایران برای او از لحاظ سیاسی ویرانگر خواهد بود. طبق این گزارش، ترامپ به اعضای دولتش گفته است در صورتی که او آغازگر درگیری جدیدی باشد، وعده‌های انتخاباتی‌اش مبنی بر دوری‌گزینی از مداخله‌های خارجی را زیر پا گذاشته است.

یک‌چهارم زنان آمریکایی مورد تجاوز محارم‌شان قرار می‌گیرند!

با تصویب مجلس سنا، در ایالت آلاباما در آمریکا، سقط جنین غیر قانونی اعلام و به «جرم‌« تبدیل شد و تنها در شرایطی که «جان مادر واقعاً در خطر باشد» امکان این عمل وجود دارد. به دنبال این مصوبه، شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی در گزارشی آمار وحشتناک تجاوز سالیانه به 900 هزار زن در آمریکا را یادآور شد که بخش قابل توجهی از این آمار مربوط به تجاوز به محارم (اعضای خانواده) است! بر اساس آنچه در گزارش رسانه دولتی انگلیس به آن تصریح شده، یک چهارم زنان آمریکایی مورد آزار و تجاوز جنسی محارم‌شان قرار می‌گیرند.

لاریجانی گزینه فراکسیون مستقلین

اسم‌شان فراکسیون مستقلین است، اما خط قرمز پررنگی دارند به نام «علی لاریجانی» و می‌گویند نمی‌گذاریم فرد دیگری غیراز علی لاریجانی رئیس مجلس شود! مهرداد لاهوتی، نماینده مجلس و سخنگوی فراکسیون مستقلین در مورد مسئله انتخابات هیئت رئیسه مجلس در این فراکسیون گفت: «خط قرمز ما دکتر لاریجانی است و تمامی اعضای فراکسیون با یکدیگر اجماع داریم که ایشان رئیس مجلس شود. اجازه نمی‌دهیم شخص دیگری به ریاست مجلس برسد و با هر فراکسیونی هم که با ما روی ریاست وی اجماع داشته باشد ائتلاف می‌کنیم. تصمیم‌گیری روی ریاست آقای لاریجانی در فراکسیون صورت گرفت و تمامی اعضا تأیید کردند که وی باید در سمت خود ابقا شود.»لاهوتی حتی به مطرح‌ترین رقیب لاریجانی برای ریاست هم توصیه می‌کند که کاندیدا نشود: «بهتر است آقای عارف هم کاندیدا نشود، زیرا این کار به صلاح خودش نیست.»پیش از این بار‌ها برخی سیاسیون یا نمایندگان مجلس گفته بودند که مجلس تحت سیطره و نفوذ علی لاریجانی است و با نظر او رأی نمایندگان در مورد یک طرح یا لایحه تغییر می‌کند. علاوه بر این‌ها سخنان لاهوتی برای یک پارلمان که خانه دموکراسی و رأی ملت است، نشانه خوبی نیست و بیشتر به هواداری متعصبانه تماشاگران فوتبال شبیه است.


ماجرای ورزشگاهی که تبدیل به تالار عروسی شد

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از تبدیل ورزشگاه فدک به تالار عروسی و تحویل آن به برنامه تلویزیونی "کودک شو" انتقاد کرد. حجت نظری در مورد تغییر کاربری مجموعه ورزشی فدک در منطقه ۱۶ با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر این مجموعه ورزشی به تالار عروسی تبدیل شده است، گفت: همچنین قرار بود بخشی از این تالار عروسی به محل لوکشین برنامه «کودک شو» تبدیل شود و حتی قسمتی از این تالار نیز به نصب دکل همراه اول اختصاص یابد که با ورود به موقع شورای شهر این اتفاق فعلا لغو شده است

عقب‌نشینی نتانیاهو از شروع جنگ با ایران؟

نخست وزیر اسرائیل که به عنوان یکی از اعضای «تیم ب» نقش اصلی را در دروغ‌پردازی علیه ایران و تشویق آمریکا به خروج از برجام و تشدید تنش‌ها در منطقه داشته، اکنون مدعی شده که تمام تلاش خود را می‌کند تا به تنش‌ها در منطقه خلیج فارس کشیده نشود. بنیامین نتانیاهو در جلسه ویژه‌ای با رؤسای اطلاعاتی و مقامات ارشد نظامی اسراییل درباره تنش‌های آمریکا - ایران گفت که این رژیم تمام تلاش خود را می‌کند تا به تنش‌ها در منطقه خلیج فارس کشیده نشود و مستقیم در این وضعیت مداخله نکند. نتانیاهو در این جلسه فوق العاده به رؤسای امنیتی و اطلاعاتی دستور داد که نظارت بر نیرو‌های ایرانی و شبه نظامیان طرفدار ایران در منطقه را تقویت کنند.

فتوای بی سابقه عالم اهل تسنن عراق درباره ایران

شیخ عبداللطیف الهمیم، رئیس دیوان اهل تسنن عراق در یک فتوای بی سابقه، اهل تسنن را به دفاع از ایران فراخواند. همه باید آماده دفاع از ایران باشند. این دفاع واجب شرعی است و همگان باید اطاعت کنند. در برابر سیاست‌های تجاوزگر آمریکا نه فقط عراق بلکه از همه امت اسلامی انتظار می‌رود که در برابر هر گونه تجاوزگری علیه ایران و همه کشور‌های عربی و اسلامی بایستند. آمریکا با سیاست تجاوزگری خود، دین، تمدن، هویت وجودی و تاریخ و آینده امت اسلامی را هدف قرار داده است. سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران در راستای پروژه صهیونیست‌هاست. این پروژه همچنان تا خارج کردن همه بازیگران منطقه‌ای از بازی موازنه قدرت در منطقه ادامه خواهد داشت.

حساب یارانه‌بگیران از ۴.۵ میلیون رد شد

با واریز نودونهمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی حساب هر یارانه‌بگیر از ۴.۵ میلیون تومان گذشت. با وجود الزام چند ساله قانون برای غربالگری یارانه‌بگیران و حذف افراد پردرآمد همچنان روال قبلی پرداخت ادامه داشته و در هر ماه حدود ۷۸ میلیون نفر یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی دریافت می‌کنند.

پر جمعیت‌ترین منطقه تهران کدام است؟

مرکز آمار و رصد شهری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اقدام به ارائه آماری کرده است که این آمار نشان میدهد پراکندگی جمعیت در مناطق ۲۲ پایتخت به چه شکل است. نمودار به دست آمده از میزان تراکم جمعیت در هکتار نشان می‌دهد تراکم جمعیت در منطقه ۲۲ تهران در هر هکتار، عددی حدود ۳۰ نفر است بیشترین تراکم جمعیت در هکتار متعلق به منطقه ۱۰ پایتخت است. تراکم نفرات در هر هکتار این منطقه از پایتخت، ۳۹۹ نفر است، و یکی از این علت‌ها مرکزیت این نقطه از پایتخت است. از مهمترین معابر منطقه ۱۰ تهران می‌توان به خیابان جیحون، خیابان خوش، خیابان قصرالدشت، خیابان کارون و خیابان جمهوی اسلامی اشاره کرد.

ترامپ: جنجال‌ها درباره تنش‌ها با ایران اخبار جعلی است

رئیس‌جمهور آمریکا:رسانه‌های اخبار جعلی با پوشش بسیار نادرست و متقلبانه خود درباره ایران، دارند به کشورمان آسیب می‌زنند. چنین پوششی، فریبکارانه، عمدتا بدون منبع (با منابع ساختگی) و خطرناک است. لااقل ایران نمی‌داند به چه چیزی فکر بکند و این شاید یک موضوع خیلی خوبی باشد.

لس‌آنجلس اسیر طاعون مرگبار می شود

با گرم شدن زمین و تغییرات اقلیم جمعیت موش‌ها تا ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد و این خطر ابتلا به طاعون را بالا می‌برد، اپیدمی جهانی که در سال‌های ۱۳۰۰ میلادی جان ۲۰۰ میلیون تن را در جهان گرفت. دیوید راندال در کتاب جدید خود به نام مرگ سیاه در دروازه طلایی از وقوع طاعون مرگبار به دنبال تغییرات اقلیم می‌نویسد که به جان شهر‌های آمریکا خواهد افتاد و دومین شهر بزرگ آمریکا یعنی لس‌آنجلس را درخواهد نوردید. به گفته این نویسنده الگو‌های آب و هوایی طولانی‌تر و داغ‌تر بدان معناست که چرخه حیات برای موش‌ها طولانی‌تر شده و با تولیدمثل بیشتر، تعداد آن‌ها در شهر‌هایی مانند لس‌آنجلس، نیویورک و هوستون به‌طور بی‌سابقه افزایش می‌یابد. به گفته رابرت کوریگان از دانشگاه Purdue جمعیت موش‌ها بین ۱۵ تا ۲۰ درصد در جهان افزایش پیدا خواهد کرد و شهر‌ها برای جوندگان ساکن شهر، مطلوب‌تر می‌شود.

واردات غذای سگ و گربه به کشور پنج برابر شد

آمار گمرکات کشور از واردات ایران در فروردین ماه امسال، نشان می‌دهد طی یک ماه نخست سال، بیش از یک میلیون دلار غذای سگ و گربه به کشور وارد شده است. واردات این حجم غذای سگ و گربه به کشور در شرایطی است که با توجه به تحریم‌های سنگین اخیر و هدف‌گذاری آمریکا برای کاهش درآمد‌های ارزی ایران، درآمد‌های ارزی کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هزینه کردشان برای موارد غیرضروری چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

شماره ظریف بر روی موبایل سناتور آمریکایی!

نشریه «پالیتیکو» روز پنج‌شنبه به نقل از شاهدان احتمال مکالمه تلفنی «دایان فینشتاین» سناتور ارشد دموکرات با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران را مطرح کرده است. به ادعای این نشریه، شب گذشته در حالی که فینشتاین در کنگره راه می‌رفته، خبرنگاران دیده‌اند صفحه شماره تماس و نام ظریف در گوشی او باز است. «تام منتزر» سخنگوی این سناتور ارشد آمریکایی در پاسخ به این که آیا فینشتاین تلفنی با ظریف صحبت کرده، گفته است: «نمی‌توانم درباره اینکه سناتور با چه کسی صحبت کرده و با چه کسی صحبت نکرده، اظهار نظر کنم.» نشریه پالیتیکو صرفا با استناد به همین مشاهدات گمانه احتمال گفت‌وگوی فینشتاین و ظریف را مطرح کرده، اما تاکنون هیچ منبعی این گمانه‌زنی را تأیید نکرده است. فینشتاین از سناتور‌های بانفوذ و از منتقدان اصلی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به شمار می‌آید و در روز‌های گذشته هم چند بار از سیاست‌های تنش‌زای واشنگتن در قبال جمهوری اسلامی ایران انتقاد کرده است. وی روز چهارشنبه با انتقاد از سیاست‌های جنگ‌طلبانه برخی اعضای دولت ترامپ، به «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا توصیه کرد با ظریف که «خواهان درگیری با ایالات متحده نیست»، تماس بگیرد.

جایگاه‌های مهم کشور در دست نفوذی‌هاست!

ابوالفضل ابوترابی، نماینده‌نجف آباد گفت: شاهد هستیم که جایگاه‌های مهم در دست نفوذی‌هاست و به خصوص دوتابعیتی‌ها در کشور یک خطر بالقوه وحشتناک هستند و این خطر کشور ما را تهدید می‌کند. نفوذی‌ها در داخل از وضعیت اقتصادی جامعه نهایت بهره‌برداری را می‌کنند. دشمن می‌داند که به تنهایی و از خارج از کشور نمی‌تواند استحکام داخلی را از بین ببرد و نیاز به دستگاه نفوذی در داخل دارد.

انصراف کره جنوبی از میزبانی جام ملت‌های آسیا

فدراسیون فوتبال کره جنوبی با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ انصراف داد. کره جنوبی و چین دو رقیب اصلی برای برگزاری جام ملت‌های آسیا بودند. قرار است روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت (۱۹می) در کنگره سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبان هجدهمین دور جام ملت‌های آسیا انتخاب شود. با کناره‌گیری کره جنوبی، اکنون شانس چین برای میزبانی این رقابت‌ها افزایش یافته است

چرا شکر ۴۲۰۰ تومانی را ۱۰.۰۰۰ تومان می‌فروشند؟

محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عرضه شکر با قیمت ۴۲۰۰ تومانی در استان گفت: برخی سودجویان شکر ۴۲۰۰تومانی را به قیمت ۱۰هزار تومان در بازار تبریز به فروش می رسانند. دشمن در حال ضربه زدن به اقتصاد کشورمان و ایجاد نارضایتی عمومی در جامعه است

واکنش وزیر ورزش به اتهام پرسپولیسی بودن

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت حمایت از تیم های مختلف فوتبال ایران بویژه تیم ملی و تیم هایی که به عنوان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان اسیا حضور پیدا می کنند، گفت: فارغ از حرف ها و نقل هایی که در برخی محافل و فضای مجازی بوجود می آید، برای وزارت ورزش و جوانان هیچ کدام از باشگاه ها تفاوت ندارند. هرتیمی تلاش خوبی داشته باشد، برای ما مهم و قابل احترام است و سرامد همه آنها تیم ملی فوتبال ایران است و هر تیمی هم که در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می کند به منزله فوتبال ملی مورد حمایت واقع می شود و قطعا هر تیمی هم به لیگ قهرمانان اسیا برود مورد حمایت قرار می گرفت

فتوای رهبری درباره روزه‌ کارگران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به سؤالی درباره "روزه‌ی کارگران" پاسخ رهبر انقلاب به این سؤال را منتشر کرد.
سؤال: اینجانب کارگر هستم و می توانم روزه بگیریم، ولی کار کردن در ماه رمضان و روزه گرفتن برایم بسیار مشکل است؛ به طوری که کارم را تحت تأثیر قرار می دهد و ممکن است به اخراجم منجر شود؛ لطفاً مرا راهنمایی کنید؟
جواب: باید روزه بگیرید و هر گاه ادامۀ روزه مشقت بسیار زیاد داشت، می توانید روزه را افطار کنید و پس از ماه رمضان قضای آن را بگیرید.

اروپا برای حفظ برجام خطر تحریم را به جان بخرد تا جنگ نشود

"وندی شرمن" مذاکره کننده ارشد سابق آمریکا در مذاکرات منجر به برجام، به کشورهای اروپایی توصیه کرد که برای نجات برجام و جلوگیری از فاجعه یک جنگ تمام‌عیار در منطقه، تحرک بیشتری از خود نشان دهند. به گزارش عصرایران، شرمن در یاداشتی در روزنامه آمریکایی" نیویورک تایمز" نقش فعال و مثبت کشورهای اروپایی (3 کشور فرانسه، بریتانیا و آلمان) در زمان مذاکرات منجر به برجام را یادآور شده و به آنها یادآوری کرده : در شرایط حساس کنونی این 3 کشور نقش بیشتری برای کمک به ایران جهت جلوگیری از یک جنگ احتمالی با ایالات متحده آمریکا دارند. این دیپلمات سابق آمریکایی یکی از مهم‌ترین راه‌های اروپایی‌ها را به راه انداختن چرخه حرکت سازوکار مالی تجارت با ایران موسوم به "اینستکس" دانسته و نوشته است: "اروپا باید مکانیسم مالی واقعی و قابل اجرا "اینستکس" را برای ارائه برخی سرمایه گذاری‌ها و کمک‌های بشردوستانه به ایران، ایجاد کند."

اخبار روزانه:

* یک مقام اطلاعاتی ناتو درباره ادعای پمپئو در زمینه افزایش حالت تهاجمی ایران در غرب آسیا گفت، ماهیت اطلاعاتی که آمریکایی‌ها ارائه داده‌اند کاملاً غیر قانع‌کننده و حتی توهین‌آمیز است. این مقام ناتو که خواست نامش فاش نشود، اضافه کرد: آیا فکر می‌کنید ما احمق هستیم. آنها همیشه آماده بودند و این موضوع تازه‌ای نیست. از زمانی که آمریکا نیروهای خود را در عراق و افغانستان مستقر کرد، آنها آماده حمله به آمریکا در صورت بروز جنگ بزرگ منطقه‌ای هستند.

* سیدحسین صفوی، مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: به طور کلی بازار تجهیزات پزشکی در کشور 2 و نیم میلیارد دلار به خود اختصاص داده که 35 درصد ارزش دلاری آن مربوط به تولید داخل و 65 درصد مابقی مربوط به واردات است. وی ادامه داد: 60 درصد محصولات و ملزومات مورد نیاز را به لحاظ عددی تولیدات داخل تأمین می‌کند و 40 درصد مربوط به تجهیزات خارجی در حوزه‌های مختلف دندانپزشکی و آزمایشگاهی است.

* یکی از مقامات آمریکا گفت،‌ سران این کشور همچنان در انتظار تماس مسئولان جمهوری اسلامی ایران هستند. خبرگزاری «رویترز» به نقل از این مقام مسئول در دولت ترامپ گزارش داد، هنوز ایرانی‌ها تماسی با آمریکایی‌ها نداشته‌اند. این مقام گفت: «ما کنار تلفن نشسته‌ایم؛ ولی هیچ پاسخی (تماسی) از سوی ایران در ارتباط با گفت‌وگوهای رو‌ در رو دریافت نکرده‌ایم

* سخنگوی شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه سیاست‌های راهبردی نظام در حوزه‌های گوناگون از سوی این شورا تعیین و ابلاغ می‌شود، افزود: برخی اخبار منتشر شده درباره چگونگی تعیین و اجرای سیاست‌های مربوط به مدیریت تنش‌های منطقه‌ای که به یکی از نمایندگان مجلس منتسب شده، اظهار نظر شخصی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: