به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
محمدرضا ملکشاهی‌راد:
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان لرستان گفت: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه‌رو نیستیم اما همان‌گونه که با وجود آتش و جنگ نفت‌کش‌ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.

به گزارش با خانه ملت ، محمدرضا ملکشاهی‌راد، در خصوص امکان فروش نفت ایران باوجود وضع تحریم‌ها، اظهار داشت: در زمان جنگ شرایط کشور بسیار سخت‌تر از اکنون بود اما می‌توانستیم نفت خود را بفروش برسانیم.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمان جنگ اسکله‌های نفتی کشور مورد اصابت ضربه دشمنان قرار می‌گرفت.
وی افزود: هر کشتی که از ایران نفت خریداری می‌کرد، مورد هجمه دشمن قرار می‌گرفت و از مین‌های دریایی نیز مصون نبود.
ملکشاهی‌ راد ادامه داد: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه‌رو نیستیم اما همان‌گونه که با وجود آتش و جنگ نفت‌کش‌ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه قطعاً در شرایط تحریمی امروز نیز می‌توانیم به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم، گفت: اکنون شرایط مناسب‌تری نسبت به آن زمان برای فروش نفت داریم و فقط مسئولان باید با همت بیشتری تلاش کنند تا مشکلات پیش رو حل شود.

برچسب ها: ملکشاهی‌ راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: