به‌روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
اسدالله بادامچیان :
اسدالله بادامچیان ضمن تشکر از ارسال پیام های تسلیت و تبریک اعلام کرد که بین ایران و افغانستان برادری اسلامی حاکم است و با احزاب ولایی غیر از برادری اسلامی، رابطه ولایی هم موجب استحکام رابطه است که فرصت و ظرفیت بالایی را در راه انجام تکالیف الهی و بدست آوردن رضوان الله موجب خواهد شد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: در حرکت انقلابی باید طوری حرکت کرد که کسانی که عواطفی دارند ولی عقایدشان با ما یکسان نیست و حتی کسانی که محافظه کار هستند را نیز با خود همراه کنیم و نباید دچار قومیت گرایی شوید که شکست خواهید خورد. شما باید توده های مردم را با خود داشته باشید و باید کار را اصولی انجام دهید.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حجت الاسلام سید عیسی حسینی مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان در دیدار با اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ضمن تسلیت مجدد درگذشت مرحوم آقای حبیبی، به آقای بادامچیان بابت انتخاب وی به عنوان دبیر کل جدید حزب موتلفه اسلامی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد تا با توجه به سوابق آقای بادامچیان تحول جدیدی در حزب موتلفه اسلامی شکل بگیرد.

در این دیدار، اسدالله بادامچیان ضمن تشکر از ارسال پیام های تسلیت و تبریک اعلام کرد که بین ایران و افغانستان برادری اسلامی حاکم است و با احزاب ولایی غیر از برادری اسلامی، رابطه ولایی هم موجب استحکام رابطه است که فرصت و ظرفیت بالایی را در راه انجام تکالیف الهی و بدست آوردن رضوان الله موجب خواهد شد.

وی افزود: حزب شما در عرصه فعالیت های فرهنگی گسترده چندین سال است که در تلاش است و در تجربه آموزی و تربیت عناصر موثر اقدام کرده است و این گذشت سال‌ها باعث می‌شود تا حزب کُهَن شود نه کهنه.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: هر نسلی برای خودش ویژگی‌های خاص خود را دارد و در هر دوره دین تکامل پیدا می کند و منطبق با شرایط روز می شود.

بادامچیان گفت: شرایط ایران و افغانستان نیز با شرایط ۵۰ سال قبل متفاوت است و با اینکه مبناها یکی است اما محیط ها متفاوت است و انجام فرایض در زمان ها و مکانهای مختلف کاملا متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: در حرکت انقلابی باید طوری حرکت کرد که کسانی که عواطفی دارند ولی عقایدشان با ما یکسان نیست و حتی کسانی که محافظه کار هستند را نیز با خود همراه کنیم و نباید دچار قومیت گرایی شوید که شکست خواهید خورد. شما باید توده های مردم را با خود داشته باشید و باید کار را اصولی انجام دهید.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در حزب موتلفه اسلامی تجربیاتی را در این زمینه داریم و آماده هستیم تا آنها را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین می توانید از بحث آموزش های حزبی ما استفاده کنید.

برچسب ها: بادامچیان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: