به‌روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
اسدالله بادامچيان:
دکتر اسدالله بادامچيان با اشاره به اهمیت جایگاه استاد شهید در طول نهضت امام خمینی، گفت: آيت‌الله شهيد مطهري نفاق شناسي با تدبير بود که هيچگاه تابع احساساتش نشد، بلکه بن مايه‌ها را هدف قرار داد.
دکتر اسدالله بادامچيان دبيرکل حزب مؤتلفه اسلامي، آيت‌الله شهيد مطهري را عالم نفاق شناس و فريب شناس دانست وگفت: آيت‌الله شهيد مطهري اسلام شناسي عميق و فهيم بود و انديشه‌اي عميق و تيزبيني اسلامي بسيار زيادي داشت، اخلاص شهيد مطهري مانند سنگ محک بود که اگر شخصي نفاقي داشت و با او برخورد مي‌كرد ناخالصي و نفاق آن شخص هويدا مي‌شد.

او با اشاره به اهمیت جایگاه استاد شهید در طول نهضت امام خمینی، تصريح کرد: آيت‌الله شهيد مطهري نفاق شناسي با تدبير بود که هيچگاه تابع احساساتش نشد، بلکه بن مايه‌ها را هدف قرار داد.

دبيرکل حزب مؤتلفه اسلامي اظهار كرد: زماني که ما در زندان‌هاي رژيم ستمشاهي بوديم، ارزش کلام اين شهيد بزرگوار باعث شد با نفاق و فريب مارکسيست‌ها مبارزه کنيم؛ شهيد مطهري بن مايه مارکسيست‌ها را هدف قرار داد و مسلمانان را در مقابل آنها واکسينه کرد.

بادامچيان تأکيد کرد: شهيد مطهري زماني که نفاق ملي گرايانه را ديد کتاب خدمات متقابل ايران و اسلام را منتشر کرد که باعث شد نفاق ملي گرايان را نشان دهد، هنر شهيد مطهري اين بود که از دشمن عليه دشمن استفاده مي‌کرد.

وي خاطر نشان كرد: حزب مؤتلفه اسلامي افتخار دارد که از آغاز حرکت خود به برکت امام خميني (ره) با آيت‌الله شهيد مطهري همراه شد و آموزش ديد و در طول فعاليت خود همواره در خط امام و رهبري و آموزه‌هاي فقه قدم برداشته است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: