به‌روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
محمود الفت:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: معیار مهم در بحث تورم و اندازه گیری ان جیب مردم است نه بانک مرکزی و مرکز آمار ایران.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: معیار مهم در بحث تورم و اندازه گیری ان جیب مردم است نه بانک مرکزی و مرکز آمار ایران.

به گزارش قدس آنلاین، محمود الفت دبیر حزب موتلفه اسلامی استان همدان در نشست خبری خود اظهار کرد: شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور عملی نشده است و باید اصلاح طلبانی که سال های ۹۲ و ۹۶ آقای روحانی را به عنوان اسطوره رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اعلم کردند جوابگو باشند و حساب پس دهند

وی با اشاره به قدردآنی از تلاش رسانه های استان همدان افزود: بحران اقتصادی کشور ناشی از سوء مدیریتی است و در استان با نبود سرمایه و عدم رشد اقتصادی روبه رو هستیم.

محمود الفت اظهار کرد: معیار مهم در بحث تورم و اندازه گیری ان جیب مردم است نه بانک مرکزی و مرکز آمار ایران؛ آمارهای اشتغال ایجاد شده از سوی مسئولان تنها آمار درمانی است و برای پنهان کردن ضعف های خودشان در زمینه ایجاد اشتغال است.

وی افزود: آمارهای اشتغال اعلام شده توسط مسئولان صحت ندارد چرا که این آمارها مردم را سردرگم کرده است وقتی سرمایه گذاری خاصی برای اشتغال نداشتیم، پس کاهش امار بیکاری هم بی معنی است مسئولان آمار دهنده در استان همدان باید شاخص و چگونگی به دست آوردن امارها را به مردم اعلام کنند. تا مردم درباره صحت آن تصمیم بگیرند.

برچسب ها: محمود الفت
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: