به‌روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۴۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
بعد از آخرین اقدام ضد ایرانی ترامپ در گذاردن نام سپاه در لیست گروههای تروریستی که دو هدف عمده را دنبال میکند

علی آرش رناسی- بعد از آخرین اقدام ضد ایرانی ترامپ در گذاردن نام سپاه در لیست گروههای تروریستی که دو هدف عمده را دنبال میکند که در ادامه شرح خواهم داد، در فکر این هستم که ما به عنوان یک ایرانی در مقابل کسی که وحدت و امنیت ما را هدف قرار گرفته و خواهان گسست بین آحاد ملت و انتقام از حافظان امنیت ایران در این منطقه ی آشوب زده است ، چه وظیفه ای داریم ؟

هدف اول آمریکا از این اقدام نابخردانه، اول انتقام از کسانی است که با ایجاد کمربند مقاومت در منطقه، ضمن دور کردن تهدید و نامنی از مرز های ایران و گسترش عمق استراتژیک ایران تا دل سرزمینهای اشغالی فلسطین، عملا هژمونی آمریکا در خاورمیانه را به چالش کشیده و عمله های آل سعود و وهابیون جانی که قرار بود دولت اسلامی عراق و شام را بسازند، به گورستان تاریخ فرستاد. همه اینها فقط و فقط از فرزندان ایران ، یعنی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی برآمده و بس .

هدف دوم آمریکا ایجاد گسست و جدایی میان آحاد مختلف مردم بود تا در سالی که برنامه ریزان آمریکایی، آن را سال ایجاد نارضایتی بین مردم ایران خصوصا" طبقات فرو دست جامعه که مدافعان همیشگی کشور و نظام بوده اند نام نهاده، بتوانند از آب گل آلود مشکلات اقتصادی، گرانی لجام گسیخته و سوء مدیریت های گسترده، ماهی بگیرند. همچنین ...

پس بعنوان یک ایرانی به ترامپ و منافقین وطن فروش و خائنین با صدای بلند اعلام می کنیم،

من هم یک پاسدارم.

هر ایرانی یک پاسدار است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: