به‌روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
علا ميرمحمدصادقي:
عضو هیات نظارت حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم در زمان وقوع سوانح طبيعي خيلي زود و سريع به ياري هموطنان آسيب ديده مي شتابند و با وجود بسيج نيروهاي نظامي و انتظامي براي ياري هموطنان، مردم مشارکت وسيعي در کمک رساني دارند.
به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا، گردهمايي سالانه فعالان معدني کشور توسط خانه معدن ايران با رويکرد ياري به سيل زدگان در قالب کمک هاي نقدي، کالايي و تامين مصالح ساختماني برگزار شد.

علا ميرمحمدصادقي٬ نايب رييس اتاق بازرگاني تهران نيز در اين مراسم گفت: مردم (بخش خصوصي) در زمان وقوع سوانح طبيعي خيلي زود و سريع به ياري هموطنان آسيب ديده مي شتابند و با وجود بسيج نيروهاي نظامي و انتظامي براي ياري هموطنان، مردم مشارکت وسيعي در کمک رساني دارند.

وي يادآور شد: آمارهاي منتشر شده گوياي آن است که ده ها هزار واحد مسکوني براثر سيل از بين رفته و تخريب شده است، بنابراين حجم وسيعي از خانه هاي سيل زدگان نياز به بازسازي و نوسازي دارند و انتظار مي رود فعالان معدني نيز براساس توانايي خود در اين ارتباط مشارکت داشته باشند که بر اين اساس پيشنهاد تامين 200 ميليارد ريال ارايه مي شود.

به گفته ميرمحمد صادقي، داوطلبان کمک و ياري به هموطنان سيل زده مي توانند کمک هاي خود را به صورت اسنادي ارائه کنند که با بهره گيري از ظرفيت نهادهايي مانند سازمان اقتصاد اسلامي به تدريج قابل وصول است.

برچسب ها: ميرمحمدصادقي
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: