به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
اسدالله بادامچیان در دیدار با دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان:
اسدالله بادامچیانمردم افغانستان را مردمی سخت‌کوش و مستحکم در برابر اجانب برشمرد که استکبار جهانی نمی‌تواند استقلال این مردم را تحمل کند و سعی دارد تا همواره اوضاع افغانستان دچار مشکلات و درگیری‌ها باشد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: آمریکایی‌ها همواره خواستار افغانستان همراه با درگیری هستند و نمی‌توانند استقلال این کشور را ببیند.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در دیدار با محمد‌حسن جعفری، دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان، با بیان خاطرات خود از شهید مزاری، مردم افغانستان را مردمی سخت‌کوش و مستحکم در برابر اجانب برشمرد که استکبار جهانی نمی‌تواند استقلال این مردم را تحمل کند و سعی دارد تا همواره اوضاع افغانستان دچار مشکلات و درگیری‌ها باشد.

وی در ادامه به بیان ویژگی‌های تحزب الهی و حزب خدامحور و موفق اشاره کرد که هر حزبی بخواهد موفق باشد باید هدفدار باشد و بداند از کجا شروع می‌کند و پایانش چگونه است و همواره در سمت صدق و درستی باشد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: هر حزب باید ارزش‌هایش را مشخص کند تا موفق باشد و در حقیقت حزب یک اندیشه است برای عده‌ای از افراد که دور هم جمع شدند.

بادامچیان افزود: در تشکیل حزب مؤتلفه، امام خمینی (ره) به ما فرمودند که برای تشکیل حزب نکاتی را دقت کنیم، یکی اینکه حزبتان ایمانی باشد و انسا‌ن‌های مؤمن را دور هم جمع کنید و کار را برای خدا انجام دهید.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دیگر اینکه حزب را مردمی کنید و نکته بعد اینکه با برنامه کار کنید چرا که امور در دنیا تدریجی است و در آخر اینکه به محاسبه امورات خود بپردازید و اینکه از کجا شروع کردید، الان کجا هستید و به کجا می‌خواهید برسید.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره خواستار افغانستان همراه با درگیری هستند، تصریح کرد: مردم افغانستان اگر احساس کنند که حزب شما در خدمت همه آنها هست به شما خواهند پیوست و اگر حزب مردمی شد و تعامل آن با مردم بود، مردم نیز به سمت آن خواهند آمد و اگر در حزب حاکمیت خداوند برقرار شد نصر خداوند شامل حزب شده و درها به رویتان باز خواهد شد.

در این دیدار محمدحسین نیکنام، معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی نیز به روابط مستمر دو حزب تأکید داشتند که جعفری نیز آن را تأیید کردند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: