به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
حمیدرضا ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های اصلاح‌طلبان تنها برای رضایت غرب است، گفت: به همین خاطر آنها تنها راه مدیریت کشور را مذاکره با غرب و اتکا به خارج از کشور می‌دانند.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به نامه زیباکلام به خاتمی درباره بی‌هویتی اصلاح‌طلبان گفت: این صحبت‌ها اعتراف به شکست و ناکارآمدی است.

حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به جلسه برگزار شده رئیس دولت اصلاحات با فراکسیون امید در سال گذشته و بیان به بن‌بست رسیدن جریان اصلاحات که از سوی خاتمی عنوان شد، اظهار کرد: اصولاً اصلاح‌طلبان از ابتدا تاکنون هیچ علاقه‌ای برای تن دادن به سیاست‌های کلی نظام که مدنظر مقام معظم رهبری بوده ندارند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان برنامه‌ای متناسب با این سیاست‌ها ارائه نمی‌دهند که ریشه آن هم نگاه التماسی به خارج از کشور است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های اصلاح‌طلبان تنها برای رضایت غرب است، گفت: به همین خاطر آنها تنها راه مدیریت کشور را مذاکره با غرب و اتکا به خارج از کشور می‌دانند.

ترقی با تأکید بر این که حال که برجام به نتیجه نرسیده و مشکلات مردم از این راه حل نشده است، ادامه داد: برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای اداره کشور نتوانسته مشکلات را حل کنند و آنها کارآمدی لازم را برای مقابله با معضلات داخلی ندارد.

وی با بیان اینکه نامه اخیر صادق زیباکلام به رئیس دولت اصلاحات مبنی بر نبود استراتژی کافی در اصلاح‌طلبان هم در این چارچوب دیده می‌شود، عنوان کرد: مدیریت اصلاح‌طلبان برای اداره کشور به بن‌بست رسیده است و دلیل روشن آن نیز همین صحبت‌های اخیر خاتمی در دیدار با فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی است.

فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه تنها راه‌‌حل مدیریت کشور اقتصاد مقاومتی و تبیین برای رسیدن به سیاست‌ها و بیانات رهبری است، خاطرنشان کرد: باید مدیریت کشور را به مسئولانی سپرد که دارای برنامه‌ریزی کافی باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که اختلاف بین دولت و اصلاح‌طلبان اعتراف به شکست است یا برای جدا کردن خودش از دولت در انتخابات‌‌های آینده، اعلام کرد: به باور بنده حرف‌های آنها بیشتر اعتراف به شکست بوده و آنها می‌دانند که گرایش به غرب در کشور جواب نداده و آمریکا هم در برجام به اصلاح‌طلبان رو دست زده است.

به گزارش آنا، رئیس دولت اصلاحات در دیدار با اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفته بود: «دیگر خیلی سخت است که به مردم بگوییم، بیایید رأی بدهید. آیا فکر می‌کنید در دور آینده انتخابات به حرف من و شما مردم پای صندوق‌ها خواهند آمد؟ بعید می‌دانم!»

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: