به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
سیدمصطفی میرسلیم در جمع اعضای کارگروه ورزش:
ورزش وسیله ای برای تقرب به مراحل رسیدن به ارزش های انسانی، فتوت و جوانمردی عنوان و در عین حال ضعف و کاستی های کنونی عرصه ورزش حاصل بی توجهی نسبت به اساس و هدف واقعی این مقوله است.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:ضعف و کاستی های کنونی عرصه ورزش حاصل بی توجهی نسبت به اساس و هدف واقعی این مقوله است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، نخستین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی در سال جدید با حضور مهندس میرسلیم برگزار شد.

در این نشست ابتدا و به ترتیب محمدرضا یزدانی خرم رییس و محمدرضا تهرانی نایب رییس کارگروه ورزش ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، فعالیت ها، مباحث طرح شده، عملکرد و نشست های کارگروه با مسئولین ورزش کشور، نمایندگان مجلس و دیگر دست اندرکاران را ارائه کردند.

در ادامه هر یک از اعضای کارگروه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در رابطه با فضای حال حاضر ورزش کشور، فرصت ها و آسیب‌ها بیان کردند.

در پایان این نشست، استماع اظهارات و دیدگاههای مهندس میرسلیم بود که در رابطه با فعالیت های قابل قبول کارگروه ورزش، چشم انداز آینده و مسیری که باید این جمع طی کنند و نیز اساس ورزش بیان کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در بخشی از سخنان خود ورزش را وسیله ای برای تقرب به مراحل رسیدن به ارزش های انسانی، فتوت و جوانمردی عنوان و در عین حال ضعف و کاستی های کنونی عرصه ورزش را حاصل بی توجهی نسبت به اساس و هدف واقعی این مقوله ارزیابی کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: