logo
کد خبر: ۲۹۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
احمدعلی مقدم:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه تلاش 17 ساله آمریکا برای برقراری خاورمیانه نوین در منطقه غرب آسیا با وجود سپاه به شکست انجامید، گفت: به آمریکا حق می‌دهیم از سپاه بغض در دل داشته باشد و آرزو می‌کنیم از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه تلاش 17 ساله آمریکا برای برقراری خاورمیانه نوین در منطقه غرب آسیا با وجود سپاه به شکست انجامید، گفت: به آمریکا حق می‌دهیم از سپاه بغض در دل داشته باشد و آرزو می‌کنیم از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.

احمدعلی مقدم عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام آمریکا در قراردادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی اظهار داشت: این قطعات را کنار هم بچینید تا به یک نتیجه برسید؛ اعلام پایان خلافت داعش، اذعان ترامپ به شکست سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه با وجود هزینه 7 تریلیون دلاری که از جیب مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت می‌شود، موفقیت سپاه در مبارزه با داعش و محبوبیت روزافزون در بین ملت‌های منطقه از جمله سوریه، لبنان، عراق و یمن، نقش سپاه در شکل‌گیری حزب‌الله لبنان به عنوان خار چشم رژیم صهیونیستی، نقش پررنگ سپاه در خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان سیل در داخل کشور و در نهایت همزمانی بیانیه وزارت خارجه آمریکا با ولادت امام حسین(ع) و گرامیداشت روز پاسدار.

وی افزود: همه این قطعات در کنار هم به یک نتیجه منتهی می‌شود و آن بغض و خشم آمریکا از اقدامات برون‌مرزی و داخلی سپاه است، زیرا همه این اقدامات محبوبیت و مقبولیت برای سپاه به ارمغان آورد که ناخوشایند آمریکا است.

مقدم با بیان اینکه تلاش 17 ساله آمریکا برای برقراری خاورمیانه نوین در منطقه غرب آسیا با وجود سپاه به شکست انجامید و 7 تریلیون دلار آمریکا، 50 میلیون دلار رژیم آل سقوط و ... همه به باد فنا رفت، تصریح کرد: از این منظر به آمریکا حق می‌دهیم از سپاه بغض در دل داشته باشد و آرزو می‌کنیم از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه ترامپ لغت‌نامه تعریف واژه تروریست را در دنیا برعکس خوانده است، خاطرنشان کرد: سپاه که نابودگر داعشی بود که تنها در یک فقره از جنایات بی‌شمار خود واقع تلخ کشتار جمعی را در پایگاه هوایی اسپایکر عراق با کشتار بیش از 1700 نظامی این پایگاه رقم زد، برچسب تروریست می‌خورد اما رژیم صهیونیستی که از زمان راهپیمایی بازگشت فلسطینیان برای احقاق حق از دست رفته و مسلم خود برای بازگشت به سرزمین مادری، تاکنون نزدیک به 300 کشته و بیش از 30 هزار زخمی برجای گذاشته است، مصداق عینی تروریست دولتی را نادیده گرفته است.

وی ادامه داد: دنیا جای عجیبی است؛ وقتی قدرت در دست دزدانی همچون ترامپ قرار دارد، گزیده‌تر کالا می‌برند و برای در کرسی حق نشاندن خود و ایل و قماش خود، درستکاران را تروریست می‌خواند، اما چه باک که بر طبق فرمایش نص صریح قرآن، مکر باطلان به خودشان بر می‌گردد و محکوم به فنا است و این موضوع خیریتی برای ما در برداشت و دوقطبی‌های کشور را از بین برد و همه طیف‌های سیاسی وقتی پای امنیت ملی در بین باشد با حمایت از سپاه، اقدام وزارت خارجه آمریکا را به طور قوی محکوم کردند و با ایجاد وحدت کلمه جلوه همبستگی ملی را به وضوح در کشور مشاهده کردیم.

مقدم افزود: معتقدیم نادانی که به خورشید فحش می‌دهد و به آن پشت می‌کند ذره‌ای به ساحت نورانی خورشید نه تنها گزندی نمی‌رسد، بلکه خود را تشعشع انوار آن محروم کرده است و ترامپ با این اقدام به فروپاشی آمریکا که از چندین سال قبل آغاز شده است، سرعت بخشید و از طرفی هزینه محافظت و نگهداری از نیروهای نظامی خود را در منطقه افزایش داد و عملاً گور خود را با دست‌های خود کند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تاکید کرد: شاهد بودیم که ملت‌های منطقه و دولت‌های آزادی‌خواه جهان با محکومیت این اقدام آمریکا، به اینکه سپاه به‌عنوان سدی محکم در مقابل بزرگترین ابرقدرت جهان ایستاده است، بیشتر ایمان آوردند و آزادی‌خواهان جهان در همپایی و دستیابی این نهاد مقدس به اهداف خود در داخل و خارج از کشور کوتاهی نخواهند کرد.

برچسب ها: احمدعلی مقدم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: