به‌روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
حجت الاسلام محمد خرسند:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: کسانی که از دورترین نقاط دنیا به منطقه ما لشکر کشی کرده اند و از گروه های تکفیری حمایت می کنند تروریست واقعی هستند
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: کسانی که از دورترین نقاط دنیا به منطقه ما لشکر کشی کرده اند و از گروه های تکفیری حمایت می کنند تروریست واقعی هستند

به گزارش نوید شاهد فارس؛ به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون مراسم جشن میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز با حضور حجت الاسلام خرسند امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین و روسای ادارات، جانبازان و آزادگان معزز در این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه کازرون که خود از جانبازان سرافراز دفاع مقدس است ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در این مراسم گفت: خاطرات جانبازان باید جمع آوری و ثبت شود تا نسل های آینده بدانند که جهت به ثمر رساندن انقلاب اسلامی چه سختی هایی متحمل شده اند و آیندگان بدانند آسایش و امنیتشان به چه قیمتی به دست آمده است.

حجت الاسلام محمد خرسند با اشاره به یاوه گویی های اخیر آمریکایی ها در تروریست نامیدن سپاه عنوان کرد: کسانی که از دورترین نقاط دنیا به منطقه ما لشکر کشی کرده اند و از گروه های تکفیری حمایت می کنند تروریست واقعی هستند و باید بدانند اگر روزی نیروهای ما برای حضور در سوسنگرد از تنفگ های ام 1 و برنو استفاده می کردند امروز در سایه تلاش و ایستادگی شما جانبازان و شهدای گرانقدر، سپاه اسلام به هزاران موشک دور برد نقطه زن مجهز شده است که در صورت حماقت دشمنان تمامی پایگاه های دشمن هدف قرار می گیرد.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم تصریح کرد: خداوند در قرآن وعده داده است که در مقابل معامله ای که با او کرده اید و در ازای آن از جان خود مایه گذاشته اید به شما پاداش اخروی می دهد و خداوند بر سر وعده خود خواهد بود. اما شما نیز تا آخر باید بر سر پیمان خود با خدا بمانید. نکته دیگر این است که انقلاب ما بنا بر فرموده امام راحل (ره) برای زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عج) بوده است و امروز هم ما باید با اصلاح خودمان در همان مسیر حرکت کنیم تا انقلاب ما با انقلاب آن حضرت پیوند خورد و با ظهور حضرت حجت(عج) پایه های ظلم برچیده شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: