logo
کد خبر: ۲۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
احمد کریمی اصفهانی:
در سالی که به نام «رونق تولید» از سوی رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده است، درگذشت یکی از چهره‌های پرکار و پیشکسوت حزب موتلفه اسلامی، فعالان حزبی را داغدار کرد.
سید مجتبی قائم مقامی عضو پیشکسوت حزب موتلفه اسلامی  به رحمت ایزدی پیوست.
به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، خبر کوتاه بود؛ سید مجتبی قائم مقامی، در سه شنبه ۱۳ فرودین ماه  به رحمت ایزدی پیوست.
 در سالی که به نام «رونق تولید» از سوی رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده است، درگذشت یکی از چهره‌های پرکار و پیشکسوت حزب موتلفه اسلامی، فعالان حزبی را داغدار کرد.
 سید مجتبی قائم مقامی، فردی با ۶۵ سال سابقه کار در امور صنفی تولید و تجارت به عنوان نخستین رئیس مجمع امور صنفی تهران بعد از انقلاب اسلامی، نماینده جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در امور زلزله بم و هم چنین  عضو شورای مرکزی و قائم مقام دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار فعالیت داشت و به عنوان چهره‌ای معتمد در میان مردم شناخته می‌شد.
 
کریمی اصفهانی، دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به تشریح ویژگی‌های شخصیتی او می‌پردازد و می‌گوید که سید مجتبی قائم مقامی یکی از چهره‌های پرکار در قبل و پس از انقلاب بود.
 کریمی اصفهانی که خود از معتمدین و پیشکسوتان بازار محسوب می‌شود، به آشنایی دیرینه خود با  «سید مجتبی قائم مقامی» اشاره کرده و تاکید می‌کند که من تقریبا از قبل از انقلاب ایشان را می‌شناختم و باید بگویم که ایشان یکی از شخصیت‌های فعال در انقلاب و از پیشکسوتان حزب موتلفه اسلامی محسوب می‌شدند.
 این فعال اصولگرا با اشاره به فعالیت او در جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار تصریح کرد: ایشان پیش از انقلاب در مسائل مربوط به اصناف و بازار فعالیت داشته و تقریبا تا سه الی چهار سال پیش نیز قائم مقام دبیر کل جامعه انجمن اسلامی بازار و اصناف بودند.
 به گفته کریمی اصفهانی، سید مجتبی قائم مقامی به همراه آقای ربانی، خاموشی و آقای امانی از نخستین افراد فعال در تنظیم بازار مخصوصا در اوایل انقلاب بودند که به حل مشکلات اقتصادی مردم می‌پرداختند.
 دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار  در انتهای سخنان خود ضمن تاسف و تاثر خود از درگذشت این یار قدیمی و چهره معتمدی که تمام دغدغه‌اش رسیدگی به اوضاع مردم بود، تاکید می‌کند که در کل باید بگویم که ایشان یکی از چهره‌های متدین و پرکار قبل و پس از انقلاب اسلامی بودند و مدت زمان زیادی نیز در جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار مسئولیت واحد اقتصاد کسب را داشتند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: