به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
اسدالله بادامچیان:
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز بخش عمده مشکلات گرانی متاثر سیاست های نادرست داخلی است، زیرا کشوری که با 15 کشور همسایه است، نمی توان آن را تحریم کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به بیانیه مهم و سرنوشت ساز ولی امر مسلمین اشاره کرد ،گفت: این بیانیه بر انتخاب انسان های مخلص و ساده زیست برای نمایندگی مجلس و سایر مسئولیت ها تاکید دارد.

به گزارش ایرنا، اسدالله بادامچیان در سخنان بین 2 خطبه نماز جمعه شهرستان فردیس افزود: براین اساس باید در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی به کسانی رای داد که برای خدا ، خدمت به مردم و شهداء وارد مجلس شوند.

وی افزود: وقتی بنی صدر به عنوان رئیس جمهوری انتخاب شد امام (ره ) به او نگفت از انتخابات کنار برو گذاشت ، بلکه فرصت داد تا مردم چهره واقعی او را بشناسند.

بادامچیان اظهار داشت: زمانی که شهید رجایی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد مردم با ویژگی های وی آشنا شدند و امام خمینی (ره ) در وصف این شهید والامقام جملات تاریخی فرمودند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز ولی امر مسلمین گام دوم انقلاب را مطرح کرده اند زیرا نظام

اسلامی برمبنای اصول دینی و اسلامی نگرشی جدیدی به جهان معرفی می کند.

وی افزود: در 40 سال گذشته تاکنون انتخابات متعدد با محوریت مردم در ایران اسلامی برگزار شده که بیانگر توجه این نظام اسلامی به مردم است.

بادامچیان افزود: امروز نظام اسلامی برمبنای حاکمیت« الله» و «مردم سالاری» حرکت می کند.

وی گفت: اگر امام توانست بر همه دنیای استکبار و خطوط چپ و راست پیروز شود به علت حضور همه مردم در خط ولایت و امامت بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: باید وحدت در عمل به دست آید ، وحدتی که بر مبنای کلمه توحید باشد هرچند وحدت در قالب جریان های سیاسی خوب است.

وی گفت: امروز بخش عمده مشکلات گرانی متاثر سیاست های نادرست داخلی است، زیرا کشوری که با 15 کشور همسایه است، نمی توان آن را تحریم کرد.

بادامچیان با بیان اینکه استقرار نظام جمهوری اسلامی ولایی است ، افزود: در راس این نظام که هم اسلامی و هم مردم سالاری است ، ولایت فقیه قرار دارد و مشکلات جامعه با نگاه ولایی برطرف خواهدشد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: