به‌روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
فريادهاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر انگليس و مرگ بر اسرائيل در ايران، منطقه و جهان را به لرزه درآورد.
محمد کاظم انبارلويي- ملت بزرگ ايران در بهاري‌ترين روز بهمن چهلمين سال فجر انقلاب اسلامي را در حالي برگزار کرد که دوستان و دشمنان جمهوري اسلامي در سرتاسر جهان، شکوه و عظمت راهپيمايي 22بهمن را به نظاره نشستند. دوستان انقلاب از اين همه حضور حماسي به‌وجد آمدند و به تداوم نظام توحيدي در جهان اميدوارتر شدند و دشمنان از طراوت و تازگي و بالندگي انقلاب به‌خشم آمدند و پيش‌بيني‌هاي کورکورانه خود را نقش برآب ديدند. آمريکا و اذنابش مي‌گفتند؛ ملت ايران40 سالگي انقلاب را نخواهد ديد. 22بهمن آمد و مردم جشن40 سالگي را باشکوه‌‌تر از هر زمان برگزار کردند. راهپيمايي ديروز در تهران شهرستان‌ها و سرتاسر ايران يک راهپيمايي بي ‌سابقه پرشور و در يک‌کلام ضد آمريکايي‌ترين راهپيمايي تاريخ ايران بود. ملت ايران با حضور حماسي خود پيام‌هاي خاص خود را به دشمنان انقلاب ارائه کرد.

فريادهاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر انگليس و مرگ بر اسرائيل در ايران، منطقه و جهان را به لرزه درآورد. دولت و ملت از اعماق جان فرياد زدند؛

بعد چهل سال به‌جا مانده‌‌ايم

دشمن خود را به عقب رانده‌‌ايم

به راستي اسرار اين حضور حماسي چيست؟ درک تاريخي ملت ايران از انقلاب، اسلام و رهبري کجاست؟

چگونه مي‌توان چهل سال همبستگي، چهل سال اتحاد باشکوه ملت ايران و ايمان راسخ به اسلام و قرآن را بدون هيچ خستگي و با انرژي مضاعف به تفسير نشست؟

ملت ايران در تماشايي‌ترين راهپيمايي تاريخ خود براي 40 سال ديگر امنيت و اقتدار ملي را بيمه کرد.

اين راهپيمايي را بايد دشمن‌‌شکن ‌ترين راهپيمايي ملت ايران ناميد. بدون‌شک مختصات پيام‌‌عظيم آن، معادلات قدرت در غرب آسيا و جهان را به‌هم خواهد ريخت.

***

مي‌گويند عصر، عصر نبرد روايت‌‌هاست. هرکس موفق شود روايت درستي از معنويت و عدالت به‌دست بدهد و فلسفه سياسي خود را در حکومت بر مبنايي استوار سازد که مردم به‌شکل واقعي در سرنوشت خود دخالت کنند، پيروز اين نبرد است.

امام (ره) آغازگر جنگ روايت‌ها بود. هم او بود که تفوق روايت اسلام را بر روايت مارکسيسم و ليبراليسم در اواخر قرن بيستم به خوبي نشان داد. او بود که در نظريه‌ پردازي خود در باب حکومت، بشريت را به نقطه‌اي رهنمون ساخت تا برگردند به آموزه‌هاي وحياني انبياء عليهم السلام و به مفهوم جديدي از هستي، انسان و تاريخ دست يابند.بشريت هنگامي به هزاره سوم ميلادي گام نهاد که نظام‌هاي مبتني بر مارکسيسم فروپاشيد و زلزله در ارکان تفکر ليبراليسم افتاده بود.امروزه نظام‌هاي مبتني بر دموکراسي ليبرال بي ‌ريخت‌ترين و فاسدترين صورت ممکن را در جوامع خود دارند و نمونه‌‌هاي آن در آمريکا، انگليس و فرانسه دچار حاکميت دوگانه و شورش‌هاي مردمي هستند.اخيرا دولت‌هاي غربي به فکر اين افتاده‌اند که با تشکيل نيروهاي ويژه در شبکه‌هاي اجتماعي براي بسترسازي جنگ روايت‌ها خود را مهيا کنند.رژيم صهيونيستي به تازگي به اين درک رسيده‌ است که در جنگ روايت‌ها از حزب‌الله و حماس قبل از شکست در جنگ نظامي، شکست خورده است.امروز استبداد و استکبار جهاني متوجه شده‌اند با جهاني بي‌هوش و حواس روبه‌رو نيستند که هر حرف بي ‌ربطي را به کمک ارتش رسانه‌اي خود به خورد آنها بدهند. سواد رسانه‌اي ملت ايران و ملت‌هاي جهان پشت سر اراده‌هاي آنهاست و اين اراده، پيچ‌هاي تند فريب، تخريب، تحريف و تخدير را پشت سر مي‌گذارد. سند اين ادعا انبوه ميليوني مردم ايران در خيابان‌هاست که با همان انرژي 40 سال قبل پا به ميدان جشن چهل سالگي انقلاب نهادند.ملت ايران از 40 سال پيش تا کنون در مسير "توحيد"، "عبوديت"، "کرامت انساني" و "سبک زندگي اسلامي" حرکت کرده و به اين حرکت تا شکل ‌گيري تمدن نوين اسلامي ادامه خواهد داد. هيچ چيز نمي‌تواند اراده ملت ايران را در رسيدن به اين قله الهي، سد کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: