به‌روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
حجت‌الاسلام محمد خرسند ریزش و رویش انقلاب را از خصوصیت‎های حرکت‌های الهی دانست و گفت: عملکرد بد افراد ساده لوح یا نفوذی یا فریب خورده را نباید به حساب انقلاب بگذاریم.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت ما تا کی می‌خواهد مواضع منفعلانه را ادامه دهد و برجام را خورشید تابان بنامد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند با بیان اینکه انقلاب ریزش و رویش دارد گفت: در این چهل سال حوادث فراوانی اتفاق افتاده که هرکدام از این حوادث در سیستم حکومتی دنیا رخ می داد آن سیستم از هم می‌پاشید اما انقلاب اسلامی تمام فتنه‌ها را پشت سر گذاشت.

وی ریزش و رویش انقلاب را از خصوصیتهای حرکت‌های الهی دانست و افزود: عملکرد بد افراد ساده لوح یا نفوذی یا فریب خورده را نباید به حساب انقلاب بگذاریم.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه انقلاب نعمت الهی است که باید شکر کرد، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را بازدارنده عنوان کرد و اظهارداشت: این راهپیمایی نشان دهنده همبستگی ملی و تجلی مردم سالاری دینی بود.

خرسند گلایه مردم از برخی سوء مدیریت‌ها را به حق دانست و تصریح کرد: مردم نظام را قبول دارند.

وی به گزینه‌های روی میز دشمن اشاره کرد و گفت: ۲۲ بهمن روزی بود که ملت ما گزینه‌هایش را روی میز قرار داد.

خطیب جمعه کازرون با بیان اینکه مسوولان نگویند بین امریکا و اروپا بر سر مسئله ایران اختلاف وجود دارد، اظهارداشت: در خباثت، هیچ تفاوتی بین آمریکا و اروپا وجود ندارد، حال ممکن است درجه خباثت برخی بیشتر باشد.

خرسند ادامه داد: نمی‌گویم با اروپا ارتباط نداشته باشیم، بحث برسر اعتماد است.

وی با بیان اینکه بسته پیشنهادی اروپا منجر به خود تحریمی در کشور می‌شود گفت: این بسته یعنی بانک‌ها با سپاه، قوه قضاییه و شورای نگهبان حق ارتباط اقتصادی نباید داشته باشد.

امام جمعه کازرون با انتقاد از برخورد با معترضان در اروپا و پاریس اظهارداشت: با این برخورد آنها با مردم خود چطور از حقوق بشر و قدرت موشکی ما صحبت می‌کنند؟

خرسند اضافه کرد: دولت ما تا کی می‌خواهد مواضع منفعلانه را ادامه دهد و برجام را خورشید تابان بنامد؛ لذا ۲۲ بهمن روز پاسخ کوبنده به دشمن و مرگ بر امریکا بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: