logo
کد خبر: ۲۹۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
دریغ که تقدیر، نمایشی تیره و تار را دیگر بار رقم زد و افسوس که انسان را در برابر آن، یارای تلاشی ثمر بخش نیست! او پس از 14سال فعالیت مستمر در کسوت دبیرکلی حزب موتلفه اسلامی و کوشش پی‌گیر برای نهادینه و تخصصی کردن تشکیلات آن در جمهوری اسلامی که از صمیم قلب به آن عشق می ورزید، رفت و نام و یادی ماندگار در تاریخ این حزب پرسابقه برجای گذاشت.

محمدرضا تهرانی- سرانجام بزرگمردی از جمع نامداران عرصه سیاست، مبارز قبل از انقلاب و از مدیران متعهد بعد از انقلاب اسلامی، تحصیل کرده رشته جامعهشناسی، عضو شورای مرکزی و دبیرکل حزب پر سابقه مؤتلفه اسلامی و چهره همیشه ماندگار و دوست داشتنی مهندس «محمدنبی حبیبی» که قلبش تا آخرین لحظات زندگی پر بارش برای مردم میتپید، به ابدیت پیوست. تأسف و تأثر واژگان کوچکی هستند، برای این داغ تازه که خود داغ کهنهای است و تا ابد از برگ خاطره اوراق دل اعضای حزب و هواداران مؤتلفه اسلامی سترده نخواهد شد.

دریغ که تقدیر، نمایشی تیره و تار را دیگر بار رقم زد و افسوس که انسان را در برابر آن، یارای تلاشی ثمر بخش نیست! او پس از 14سال فعالیت مستمر در کسوت دبیرکلی حزب موتلفه اسلامی و کوشش پیگیر برای نهادینه و تخصصی کردن تشکیلات آن در جمهوری اسلامی که از صمیم قلب به آن عشق می ورزید، رفت و نام و یادی ماندگار در تاریخ این حزب پرسابقه برجای گذاشت.

به پاس او، به پاس باورش به خدمت رسانی صادقانه، به پاس باورش به گوهر انسانی و اسلامی، به پاس باورش به امام و رهبری و انقلاب اسلامی و به پاس باورش به امید در سخت ترین شرایط زندگی، بهترین درودها را نثارش می کنیم و از پیشگاه حق رحمت واسعه برای آن فقید سعید و صبر و شکیبایی و تندرستی و بردباری برای دوستان، یاران و همفکران و خانواده محترم ان مسئلت داریم.

او در کنار مراد و معلم بزرگ خود شادروان «حبیب الله عسگر اولادی» به عنوان یار فداکار و مشاوری امین تمامی توان خود را برای پیشبرد اهداف و آرمان های رهبر عظیم الشأن انقلاب در طبق اخلاص نهاد.

زنده یاد محمدنبی حبیبی مرد سیاست ایران و جهان بود. او افتخار موتلفه اسلامی و نمونه کم نظیر یک دبیرکل و یک مسلمان واقعی بود.

نمی دانم وسعت این اندوه را چگونه بیان کنم. آری او رفت و ما بر جای ماندیم! دوستان، یاران و هوادارانش در حزب موتلفه اسلامی در سوگ کسی گریستند که لبخند به آنها هدیه کرده بود ... راستی دیگر چه کسی دردهای ما را بازگو خواهد کرد؟

دریغ از آخرین کلامش در جلسه کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی که خاطر نشان کرده بود: «حزب موتلفه باید در تمام بخش ها از جمله «ورزش» برنامه داشته باشد و اگر شما نسبت به ورزش نقد دارید، حتما باید دلایل نقد خود را ارائه دهید.

وی در پایان سخنان راهگشای آن جلسه به یادماندنی اظهار امیدواری کرد: کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی باید با بررسی ابعاد مختلف ورزش و تاثیرات آن در جامعه، راهکارهای علمی، قابل حصول و فراگیر ارائه و نسبت به رفع مشکلات و امکانات ورزشی برای آحاد مردم حساسیت داشته باشید.»

دوستان و برادران! مهندس «محمدنبی حبیبی» دبیرکل عزیز حزب موتلفه اسلامی به رحمت خدا رفت و به ابدیت پیوست، اما هرگز فراموش نخواهد شد، زیرا موتلفه اسلامی تاریخ درخشانی دارد که اگر به دقت آن را بررسی کنیم، خواهیم دید که نام بزرگانی چون محمدنبی حبیبی، حبیب الله عسگر اولادی، سعید امانی، انواری، شهیدان بهشتی، مطهری، رجایی، باهنر، محلاتی، عراقی، لاجوردی و ... محو شدنی و از یاد رفتنی نیست.

امید است، نسل جوان در حزب موتلفه اسلامی به ویژه در این دوران که ارزش های کاذب و فریبنده نسل پویا و انقلابی را مورد هدف قرارداده، چنین الگوهایی را سرمشق فعالیت و زندگی خود قرار دهند.

دبیرکل فقید و عزیزمان را به نور و آرامش حق می سپاریم و برای بازماندگانش صبر آرزو می کنیم.

«محمدنبی حبیبی» هرگز فراموش نخواهد شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: