به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
دبیر حزب موتلفه اسلامی خوزستان:
دبیر حزب موتلفه استان گفت: استکبار جهانی بخصوص دولت آمریکا هم امروزه باید از این پیام درس آموزی داشته باشد و دست از جنایات خود علیه ملت ها بردارد تا اینکه به سرنوشتی همچون کمونیسم و شوروی مبتلا نشود.
دبیر حزب موتلفه اسلامی خوزستان گفت: پیام امام خمینی (ره) به پایگاه کمونیست های جهان پیامی نویدبخش و احیاگر بود.

سیدموسی بلادیان دبیر حزب موتلفه خوزستان گفت: پیام تاریخی امام خمینی به گورباچوف رئیس جمهور اتحاد جماهیر شوروی در زمانی بود که شوروی به‌عنوان زادگاه کمونیسم در حال تجدیدنظر در مبانی مکتب خود بود.

وی افزود: امام با استفاده حکیمانه از این فرصت، ندای توحید و اسلام را به آنان ابلاغ کرد تا مگر در صراط مستقیم الهی قرار گیرند. ارسال پیام امام خمینی درواقع زلزله‌ای شد در ارکان حکومت‌های کمونیستی به‌گونه‌ای که اکنون زادگاه کمونیست‌های جهان که روسیه است حکومتی غیر کمونیستی دارد.

بلادیان با اشاره به اینکه بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی پیرو معصومین علیهم السلام بود، یادآور شد: امام رحمه‌الله علیه در پیام مفصل، جامع و مستدل خود زلزله‌ای در افکار گورباچف و سایر زمامداران شوروی ایجاد کرده و خطاب به گورباچف نوشتند " برای همه روشن است که ازاین‌پس کمونیست را باید در موزه‌های تاریخ سیاسی جهان جستجو کرد چراکه مارکسیسم جوابگوی هیچ نیازی از نیازهای واقعی انسان نیست چراکه مکتبی مادی است و با مادیت نمی‌توان بشریت را از بحران عدم اعتقاد به معنویت، که اساسی‌ ترین درد جامعه بشری در غرب و شرق است، به در آورد.

دبیر حزب موتلفه استان خاطرنشان کرد: استکبار جهانی بخصوص دولت آمریکا هم امروزه باید از این پیام درس آموزی داشته باشد و دست از جنایات خود علیه ملت ها بردارد تا اینکه به سرنوشتی همچون کمونیسم و شوروی مبتلا نشود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: