به‌روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۲۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
امام جمعه کازرون دستگیری خبرنگار تلویزیون ایران، دنبال کردن ناتو عربی و جمع کردن ورشکستگان سیاسی در لهستان را نشانه ورشکستگی و استیصال سیاسی آمریکا دانست.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی نیز گفت: دهه فجر امسال ویژگی برجسته‌تری دارد چرا که ما اربعین و چهلمین سالگرد انقلاب را باشکوه جشن می‌گیریم.

به گزارش فارس امام جمعه کازرون ادامه داد: بهمن، ماه خاطره‌انگیزی برای ملت ایران است، لذا باید ستادهای مردمی برای دهه فجر امسال باشکوه‌تر از هرسال باشد و اقشار مختلف مردم اهتمام بیشترس نسبت به دهه فجر داشته باشند چراکه انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل تحفه‌ای است که خداوند برای ملت ما هدیه فرستاد.

خرسند تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک قطب جدیدی به نام دین و به ویژه اسلام در عالم به وجود آورد که برکات آن را به خوبی مشاهده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز استیصال آمریکا به خوبی قابل مشاهده است افزود: برخی کارهای آمریکا را کسانی که قدرت لایزال الهی را باور نکرده‌اند، نشانه قدرت می‌دانند، در حالی که این اقدامات نشانه زوال و استیصال امریکاست.

امام جمعه کازرون دستگیری خبرنگار تلویزیون ایران، دنبال کردن ناتو عربی و جمع کردن ورشکستگان سیاسی در لهستان را نشانه ورشکستگی و استیصال سیاسی آمریکا دانست.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه دشمن در حال دلسرد و ناامید کردن مردم است گفت: آنها دنبال القاء ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی هستند که در ذهن ملت جا بیفتد جمهوری اسلامی کارایی ندارد.

خرسند اضافه کرد: دشمن از دو عامل نفوذ که در ساختار جمهوری اسلامی و در برخی مراکز قدرت ما نفوذ کرده‌ و دیگری بی‌تدبیر برخی مسوولان که باعث شده مشکلات اقتصادی در کشور وجود داشته باشد سوء استفاده می‌کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: