به‌روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
لاله افتخاری :
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:معمولا این مصوبات بین‌المللی برای تحت سلطه در آوردن کشور‌های دیگر و پیاده کردن اهداف سیاسی آمریکا است چراکه خودشان را از این مسئله مبرا می‌دانند و به این توافقنامه نمی‌پیوندند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکا در طول این سال‌ها به توافقنامه پاریس نپیوسته، ولی کشور‌های دیگر را ملزم به پیوستن به این توافقنامه کرده و آنان را بر این اساس جریمه و مجازات می‌کند.

لاله افتخاری، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سانسور رسانه‌های اصلاح‌طلب در پوشش اظهارات انتقادی رئیس جمهور علیه توافق‌نامه پاریس گفت: منافع ملی جناح نمی‌شناسد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، از هر جناح یا گروهی باشیم؛ باید ایران را دوست داشته باشیم و از چهره‌های سیاسی انتظار داریم که حافظ منافع ملی برای امروز و آیندگان باشند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آمریکا خودش حاضر به پیوستن به توافقنامه پاریس نمی‌شود در حالی که خودش یکی از خطرات محیط زیستی است، با این وجود سیاسیون باید با تفکر در مورد تبعات ملحق شدن به این توافقنامه به خوبی بیندیشند و مصالح ملی، منطقه‌ای و آینده خود و فرزندانشان را قربانی نگاه‌های جناحی نکنند و به مردم اطلاعات لازم را بدهند تا خود آن‌ها تصمیم بگیرند و داوری کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا در طول این سال‌ها به توافقنامه پاریس نپیوسته، ولی کشور‌های دیگر را ملزم به پیوستن به این توافقنامه کرده و آنان را بر همین اساس جریمه و مجازات می‌کند، خاطرنشان کرد: معمولا این مصوبات بین‌المللی برای تحت سلطه در آوردن کشور‌های دیگر و پیاده کردن اهداف سیاسی آمریکا است چراکه خودشان را از این مسئله مبرا می‌دانند و به این توافقنامه نمی‌پیوندند.

برچسب ها: لاله افتخار
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: