به‌روز شده در: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
حمیدرضا ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان اداره کشور را به عهده گرفتند، ولی قادر نیستند کشور را اداره کنند، بنابراین کسانی که برنامه درستی برای اداره کشور ندارند، نباید پیشنهادی برای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به خنده‌دار بودن سلب مسئولیت اصلاح‌طلبان در حمایتشان از روحانی گفت: هدف این جریان تنها ماندن در قدرت است حتی اگر این مسئله به قیمت کنار آمدن با میانه‌رو‌ها باشد.

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در ارزیابی اظهارات عبدی مبنی بر اینکه مسئولیت روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم بر عهده اصلاح‌طلبان نیست، اظهار کرد: این موضوع خنده دار است چراکه جریان سیاسی از یک طرف از دولت حمایت می‌کند و هیچ انتقادی نسبت به عملکرد دولت ندارد و ۹۰ درصد پست‌های دولتی را در سطح کشور تصاحب کرده است.

وی ادامه داد: اینکه اکنون اصلاح‌طلبان بگویند هیچ مسئولیتی در این دولت ندارند، مردم این حرف را نمی‌پذیرند و این امر را فریب افکار عمومی می‌دانند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان اداره کشور را به عهده گرفتند، ولی قادر نیستند کشور را اداره کنند، بنابراین کسانی که برنامه درستی برای اداره کشور ندارند، نباید پیشنهادی برای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

ترقی با اشاره به اینکه یکی از استراتژی‌های اصلاح طلبان یارگیری از میان اصولگرایان میانه‌رو است، خاطر نشان کرد: جریان اصلاحات برای اینکه بتوانند خودشان را در قدرت حفظ کنند؛ حاضرند که با اصولگرایان میانه‌رو ائتلاف کنند چراکه اصل برای اصلاح‌طلب‌ها ماندن در قدرت و از دست ندادن این مولفه است، حتی این قدرت به قیمت کنار آمدن با میانه رو‌ها باشد.

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: