به‌روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
محمدحسین شفیعی ها:
حماسه نهم دیماه باید پاسداری شودچراکه مطمعنا فتنه های بسیاری پیش روی انقلاب اسلامی قرارد دارد و اگر روشنگری ها و بصیرتها در بین مردم بروز محقق شود به واسطه این بصیرت میتوان از از فتنه های پیش رو و آینده با موفقیت عبور کرد.
محمدحسین شفیعی ها با بیان اینکه شدت تحریم ها بعد از حوادث فتنه سال ۸۸ افزایش یافت، گفت: بزرگداشت حماسه ۹ دی یک تکلیف انقلابی است.
محمدحسین شفیعی ها دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: حماسه نهم دی از جمله اتفاقهایی بود که مردم کشور توانستند بعد از انقلاب با موفقیت پشت سر بگذارند چراکه فتنه سال ۸۸ را میتوان را به اتفاقی که در جنگ احزاب در صدر اسلام صورت گرفت، تشبیه کرد.

وی افزود: فتنه سال ۸۸ از پیچیدگی های بسیاری برخوردار بود و بسیاری را به سکوت واداشت و بسیاری افراد نتوانستند وظیفه و رسالتی که در زمان فتنه از یک انسان مومن انتظار میرود را از خود بروز دهند و به مرحله ظهور برسانند؛ پیروز این میدان در نهم دیماه، مردم ایران بودند که توانستند چشم فتنه را کور کنند و این در حالی بود که حامیان فتنه انتظار نداشتند مردم در هشت ماه آنچنان خروشان وارد عرصه و میدان شوند و بساط فتنه را برچینند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قزوین گفت: حماسه نهم دی ماه را باید یکی از یوم الله های بزرگ انقلاب اسلامی بدانیم و پاسداشت و بزرگداشت آن یک تکلیف انقلابی است و پرداختن و تحلیل آن نیاز به بروز رسانی دارد؛ حماسه نهم دیماه باید پاسداری شودچراکه مطمعنا فتنه های بسیاری پیش روی انقلاب اسلامی قرارد دارد و اگر روشنگری ها و بصیرتها در بین مردم بروز محقق شود به واسطه این بصیرت میتوان از از فتنه های پیش رو و آینده با موفقیت عبور کرد.

شفیعی ها با بیان اینکه بزرگداشت و گرامیداشت نهم دیماه از ضروریات جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: با روشنگری و برگزاری مجالس، ورود رسانه ها، بازخوانی حوادث و رویدادها و پرداختن به ریشه های فتنه از جمله مصادیق بزرگداشت حماسه نهم دیماه و شکست جریان فتنه است؛ تحریم هایی که مردم در سالجاری با آن روبه رو هستند شدت این تحریم ها بعد از حوادث فتنه سال ۸۸ بوده است؛ در سال ۸۸ فتنه گران نتوانستند به اهداف خود برسند و بعد از آن با ارتباط و اتصال خارج از مرزها توانستند این علامت و گِرا را به آمریکا و دشمنان کشور دهند که تحریم و فشار وارد کردن به ایران بهترین راه برای تضعیف جمهوری اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: تحریم ها بعد از فتنه سال ۸۸ و توسط همان افرادی که در فتنه نقش داشتند شکل گرفت، این افراد با دشمنان انقلاب برای رسیدن به جبران شسکت ابزار نفسانی همدستی کرده اند و امروز مشاهده میکنیم که بعد از ۹ الی ۱۰ سال، آمریکا تحریمها را دوباره شروع کرده است و اروپا نیز دست کمی از آمریکا نیست.

دبیر حزب موتلفه استان قزوین خاطرنشان کرد: عملکرد اروپا در بعد از خروج آمریکا بعد از برجام، گویای این معنا است که آنها نیز مسیر آمریکا را پیش رو گرفتند و ما باید هشیار باشیم و از انقلاب مواظبت کنیم.

شفیعیها مطرح کرد: روشنگری طراحی های دشمن برای مردم طبعا دست دشمن را رو میکند و مردم با آمادگی کاملتری میتوانند با توطئه های دشمن روبه رو شوند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: