به‌روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۹۱۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
امام جمعه کازرون با بیان اینکه متوجه شدیم اروپاییان هیچ اختیاری از خود ندارند و اسیر سیاست‌های استکباری آمریکا هستند اظهارداشت: الان هشت ماه است که نتوانستند یک کشور و چند بانک را برای رد و بدل کردن پول برای ایران معرفی کنند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:اگر اتفاقات امروز یمن در اروپا اتفاق می‌افتاد، هرچند نسل‌کشی صرب‌ها از مسلمانان بوسنی و هرزگوبین دیدیم که اروپاییان چشمشان را بستند، این رنج و گرسنگی و مرگ اطفال در یمن را چگونه توجیه می‌کنید؟ حکام سعودی شما را با دلار نفتی خریده‌اند؟

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند با اشاره به میلاد حضرت عیسی(ع) و اینکه وی همواره دنبال عدالت بود اظهار داشت: سوال ما امروز از پیروان عیسی و جامعه مسیحیت این است که آیا شما هم عدالت را برای همه می‌خواهید؟ اگر عدالت همگانی است، چرا حقوق بشر شما فقط به درد خودتان می‌خورد؟

وی با بیان اینکه اگر جنایتی در اروپا رخ دهد، تروریستی و برخورد با آن صورت می‌گیرد، اما اگر در یک کشور اسلامی باشد جور دیگری برخورد کرده و حتی از تروریست حمایت می‌کنید، گفت: این تبعیض و بی‌عدالتی را چگونه می‌خواهید جواب بدهید؟

امام جمعه کازرون به جنایت‌های سعودی‌ها در حق کودکان و مردم یمن اشاره کرد و افزود: اگر اتفاقات امروز یمن در اروپا اتفاق می‌افتاد، هرچند نسل‌کشی صرب‌ها از مسلمانان بوسنی و هرزگوبین دیدیم که اروپاییان چشمشان را بستند، این رنج و گرسنگی و مرگ اطفال در یمن را چگونه توجیه می‌کنید؟ حکام سعودی شما را با دلار نفتی خریده‌اند؟

خرسند با انتقاد از نحوه برخورد غربی‌ها با مقوله دموکراسی و انتخابات گفت: مردم بحرین و فلسطین چه خواسته‌ای دارند؟ می‌گویند یک انتخابات آزاد، که مردم رای دهند اما شما اجازه نمی‌دهید، با این تناقضات چکار می‌کنید؟

وی ادامه داد: شما از حکومت‌های استبدادی موروثی حمایت می‌کنید حتی اگر آن پسر لیاقت نداشته باشد؛ این با اصول دموکراسی غرب هم‌خوانی ندارد.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه متوجه شدیم اروپاییان هیچ اختیاری از خود ندارند و اسیر سیاست‌های استکباری آمریکا هستند اظهارداشت: الان هشت ماه است که نتوانستند یک کشور و چند بانک را برای رد و بدل کردن پول برای ایران معرفی کنند.

خرسند با متذکر شدن اینکه بیایید خودتان را با تعالیم عیسی مسیح هم‌خوان کنید افزود: شما حتی حاضر نیستید ملاک عملتان را همین انجیل‌های تحریف شده بگذارید اینها سوالاتی است که جامعه مسیحیت و کلیسا باید پاسخ دهد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: