به‌روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
اسد‌الله بادامچیان :
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعمال تحریم‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم ‌در مشکلات داخلی تاثیری ندارد.
اسد‌الله بادامچیان در نشست با اعضای حزب موتلفه در کاشان با اشاره  به  تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر  اظهار داشت‌: ‌هر امری که سبب  تضعیف نظام شود بزرگترین منکر است لذا با امر به معروف و نهی از منکر باید به دنبال تقویت و تثبیت نظام باشیم.‌
 
وی با ‌اشاره به اینکه با سیاست‌گذاری درست دولت ارتکاب جرائم ‌در جامعه کم خواهد شد، گفت‌: با تذکر حزبی به مسئولان می‌توانیم آنها را تشویق و ترغیب به رفتارهای درست و خدمت به مردم کنیم.
 
بادامچیان با  بیان اینکه نگاه مثبت نیز تاثیر سازندگی دارد، خاطر‌نشان کرد: البته نقدها برای برطرف کردن مشکلات است ولی نگاه‌های مثبت نیز در کنار  نگاه منتقدانه تاثیر‌گذار است.
 
وی با بیان اینکه با حرکت جهادی ‌می‌توانیم ‌مشکلات را برطرف کنیم، تصریح کرد: اگر دولت سیاست‌های درستی پایه‌ریزی کند ‌اختلاس و بیکاری نخواهیم داشت.‌
 
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعمال تحریم‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم ‌در  مشکلات داخلی تاثیری ندارد چنان که در ‌جنگ  هشت ساله، دشمنان تحریم و فشار بیشتری بر کشور وارد کردند،‌ اما ‌مشکلات کمتر بود‌.

برچسب ها: بادامچیان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: