به‌روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
دکتر رغبتی در جمع کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی:
دکتر رغبتی ضمن برشمردن پاره ای موانع بازدارنده گذشته در عرصه ورزش از جمله تصمیمات خلق الساعه، بی توجهی نسبت به ساختار و فضای جهانی این مقوله، لزوم رفع پاره ای موانع شکلی و محتوایی، بر لزوم اجرای قانون جامع ورزش، نگاه حرفه ای به این پدیده و داشتن تصویر مشترک از ورزش تاکید کرد.
بیست و چهارمین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با حضور اکثریت اعضا و دکتر علی رغبتی مدیرکل ارزشیابی و نظارت وزارت ورزش و جوانان به عنوان مهمان برگزار شد.

در این نشست ابتدا محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش نکاتی را در باب موانع و مشکلات و راهبرد های پیشرفت و گسترش تربیت بدنی بیان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد در سایه تعامل و همدلی کلیه عوامل و نیروهای دخیل در امر ورزش این امر مهم در کشور و بین اقشار مختلف با سهولت پیگیری شود. لزوم بهره مندی از تجربه چهره های امتحان پس داده و توانمند در عرصه ورزش، امکان واگذاری تیم های مطرح پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی، رفع مشکلات مدیریتی در فدراسیون ها و لزوم نظارت به عملکرد دست اندرکاران مربوطه از جمله نکاتی بود که وی مطرح کرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضای حاضر از جمله محمدرضا تهرانی نایب رئیس کارگروه دیدگاه های خود را در باره مسائل روز ورزش، فرصت ها و تهدیدها، ضعف و قوت، لزوم کاستن از مشکلات و ضرورت گسترش و فراگیر شدن این مقوله مواردی را بیان کردند.

در همین راستا دکتر رغبتی ضمن برشمردن پاره ای موانع بازدارنده گذشته در عرصه ورزش از جمله تصمیمات خلق الساعه، بی توجهی نسبت به ساختار و فضای جهانی این مقوله، لزوم رفع پاره ای موانع شکلی و محتوایی، بر لزوم اجرای قانون جامع ورزش، نگاه حرفه ای به این پدیده و داشتن تصویر مشترک از ورزش تاکید کرد.

مدیرکل نظارت و ارزشیابی وزارت ورزش همچنین با گریزی به تاریخچه ورزش بر ضرورت ایجاد تغییرات، مطابق نیازهای روز ورزش کشور و همسو با برنامه های راهبردی و موفقیت آمیز کشورهای پیشگام اشاره کرد.

رغبتی ضمن تایید پاره ای نواقص و کمبودها در عرصه های مدیریتی و اجرایی ورزش، تلاش برای زدودن این مشکلات را از مهمترین دغدغه های مسئولین و راه برون رفت از این کاستی ها را در سایه همگرایی و عزم عمومی ممکن دانست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: