به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
محمدرضا ملکشاهی راد:
در حوزه تربیت بدنی ورزش های رزمی از کمترین بهره مندی در بحث اعزامها برخوردارند که در این خصوص باید حمایت های لازم از آنان صورت گیرد.
به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ محمد رضا ملکشاهی راد در مراسم تجلیل از قهرمانان ومعرفی اعضای هیئت جودو لرستان که به میزبانی هادی کردی رییس هیئت جودو لرستان و با حضور جامعه ورزش و جودو استان برگزارشده بود با اشاره به لزوم توجه هرچه بیشتر به ارزش های پهلوانی در ورزش ،اظهار کرد: تفکر اسلامی خصلت های پهلوانی را در فرهنگ ایرانی تکمیل کرده است.

او با بیان اینکه روح جامعه جودو استان در این مراسم مذهبی و انقلابی است ، افزود: در حوزه تربیت بدنی ورزش های رزمی از کمترین بهره مندی در بحث اعزامها برخوردارند که در این خصوص باید حمایت های لازم از آنان صورت گیرد.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید به ورزشکاران خصوصا بانوان جودوکاری که برای دفاع از ارزش های اسلامی واخلاقی از مدال خود می گذرند افتخار کنیم.

ملکشاهی راد همچنین برلزوم تقویت هیئت جودو لرستان وحمایت از جودوکاران استان در بحث اعزام ها تاکید کرد وخطاب به ورزشکاران این رشته گفت: من خدمتگزار و حامی شما هستم زیرا شما برای حفظ ارزش های اسلامی با روحیه دفاع می کنید و نماینده مردم مسلمان، نظام و افتخار ما هستید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: