به‌روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
مراسم روضه دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی امسال(1397) نیز طبق سنوات گذشته با حضور اقشار مختلف مردم در موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی برگزار شد.

مراسم روضه دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی امسال(1397) نیز طبق سنوات گذشته با حضور اقشار مختلف مردم در موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی برگزار شد.

هیئت شهدای موتلفه اسلامی در این دهه از حجتالاسلام «میثم علی پناه» و حجت الاسلام «سید حسین مومنی» دعوت کرد و این دو واعظ نیز با موضوع «سیمای متقین در قرآن» و «سلوک جمیل» سخنرانی کردند و به بیان احادیث و روایات درخصوص قیام سیدالشهدا(ع) پرداختند. در 10 شب این مراسم حاج مصطفی سماواتی به مرثیه سراییاهل بیت(علیهم السلام) و جمعی از مجموعه موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی نیز به عنوان قاری ابتدای مراسم به قرائت آیاتی از قران کریم پرداختند. هشتمین شب روضه دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با پنجمین سالگرد درگذشت مرحوم حاج حبیبالله عسگراولادی مقارن شد؛ در همین راستا حزب موتلفه اسلامی با برگزاری مراسمی ویژه میزبان چهرههای سیاسی کشور از جمله علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، حسین فدایی، احمد توکلی، محمدرضا باهنر، حجج اسلام مجتهدی شبستری، مصطفی پورمحمدی، سعید مهدویکنی، محمد قمی و جمعی از یاران آن مرحوم بود.

هیئت شهدای موتلفه اسلامی در آخرین شب روضه دهه آخر صفر امسال نیز همچون سالهای گذشته از شهیدی گمنام که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده بود میزبانی کرد؛ رزمندهای که در عملیات والفجر 8 به شهادت رسیده و اخیرا در عملیات تفحص شهدا به آغوش وطن بازگشته بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: