به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
کساني‌که در رسانه‌هاي دشمن در داخل و خارج روي دو واژه "بحران" و " فروپاشي" در مورد ايران کار مي‌کنند، 40 سال است آب در هاون مي‌کوبند. اين ملت ايستاده و سرپاست و هر روز قدرتمندتر مي‌شود. کافي است دولت کنوني با همبستگي‌ ملي چنين قدرتي را نمايندگي کرده و از وادي "معطلي" ، "روزمرگي " و "انتظار از غرب"، خود را رها کند.
محمد کاظم انبارلويي- بيش از دو هزار کانال ماهواره ‌اي در آسمان ايران روزانه هزاران ساعت برنامه منتشر مي‌ کنند. نزديک به 300 کانال فارسي زبان، موسيقي، فيلم، برنامه سرگرمي و سريال پخش مي کنند و در لابه‌لاي برنامه‌هاي فريب‌آميز سياسي و اجتماعي، زهر خود را به نظام و مردم ايران مي ريزند. راديو بي‌بي‌سي، راديو آمريکا و برخي راديوهايي که در اروپا بارگذاري مي‌شوند دست‌اندرکار يک نبرد رواني و نرم عليه انقلاب اسلامي هستند. منافقين‌، تروريست‌هاي داعشي، سلطنت ‌طلب‌ها، بهائيان وگونه‌ هاي متعدد ضد انقلاب هر کدام براي خود راديو و کانال تلويزيوني دارند که بودجه آنها از سوي دولت انگليس، کنگره آمريکا و رژيم صهيونيستي مرتب شارژ مي‌شود.

رهبر معظم انقلاب در ديدار نخبگان کشور فرمودند؛ "برنامه دشمن، تصويرسازي غلط و دروغين از ايران است."

لشکر رسانه‌اي ياد شده دشمن به علاوه ستون پنجم آنها در داخل که شب گفته‌هاي رسانه‌هاي دشمن را روزانه در فضاي مجازي و رسانه‌هاي مکتوب خود "رله" مي‌کنند، دست‌اندرکار اين تصويرسازي غلط هستند.

لجن پراکني‌ها و مخالف خواني‌ها و غلط نمايي‌هاي آنها اکنون روي دو واژه "فروپاشي" و "بحران" تمرکز دارد. طوري خبرسازي مي‌کنند که گويي همه چيز در ايران در حال فروپاشي است. طوري از اقتصاد، فرهنگ و سياست در ايران سخن مي‌گويند که گويي همه چيز غرق در بحران است.اين‌قدر اين دو واژه را تکرار مي‌کنند و مي‌‌دانند دروغ است اما خود باور کرده‌اند و در صف چنين توهماتي ايستاده‌اند!

مي‌گويند يک روز ملانصرالدين رفت نان بخرد، ديد نانوايي شلوغ است، آمد در صف نانوايي گفت؛ آقايان! يک نانوايي يک خيابان پايين ‌‌تر نان مجاني مي‌دهد. همه صف را رها کردند رفتند نان مجاني بگيرند! ملانصرالدين هم از آن نانوايي نان نگرفت، دروغي که خود بافته بود، باور کرد و گفت نکند اين خبر درست باشد. لذا نانوايي اول را رها کرد و دنبال همان جماعت راه افتاد.

اخيراً ترامپ به برخي مقامات اروپايي گفته است؛ 3 ماه صبر کنيد، رژيم ايران سقوط مي‌کند. اين حرف از همان حرف‌هاي ملانصرالدين است که فقط خودش به‌علاوه منافقيني که دوروبر او و همچنين مشاور امنيتي ابله او جان بولتون باور مي‌کند! يکي نيست از اين احمق‌ها بپرسد اگر اقتصاد ايران در حال فروپاشي است، جايگاه ايران به شواهد مراکز معتبر جهاني در رتبه هجدهم اقتصاد جهان چه مي‌کند؟ اگر ايران در حال فروپاشي است، چگونه از بسياري از هدف‌هاي تعيين شده در برنامه بيست ساله جلوتر بوده و در بسياري از مؤلفه‌هاي قدرت نظامي و علمي جزء 10 کشور اول جهان است؟ اگر قدرت در ايران رو به زوال است، چگونه است کمر تروريسم را در منطقه و فراتر از مرزهاي خود شکسته است و پشت خطوط مرزي سرزمين‌هاي اشغالي فلسطين، جوانان ايراني و نيروهاي مقاومت نه تنها امنيت ملي خود را صيانت مي‌کنند بلکه امنيت در عراق و سوريه را حفظ کرده اند؟ فقط حمايت معنوي ايران در يمن، ائتلاف ارتش‌هاي عربي، عبري و غربي را به زانو درآورده است.

دشمن غير از تصويرسازي دروغين از ايران مي‌خواهد خود را "ترسناک"، "مقتدر" و"غير قابل پيش‌ بيني" جلوه دهد. رسانه‌هاي غرب مرتب مي‌گويند بايد از ديوانه‌بازي ترامپ ترسيد. ديوانه‌بازي ترامپ را با سيلي موشک‌هاي نقطه‌زن مي‌شود علاج کرد و علاج هم شده است.

ميليون‌ها جوان ايراني در انتظار يک فرمان هستند که در وقت مقتضي ترامپ و دار و دسته منافقين را سرعقل بياورند. ميليون‌ها ايراني در زير سقف کارخانه‌ها و مزارع دست‌اندرکار توليد ملي هستند تا از معضلات و مشکلات اقتصادي عبور کنيم. ده‌ها هزار جوان نخبه زير سقف آزمايشگاه‌ها مشغول کارند تا با فناوري‌هاي نوين، عقب‌ماندگي دوران پهلوي و قاجار را با گام‌هاي بلند بر اساس الگوي پيشرفت اسلامي ايراني جبران کنند.

کساني‌که در رسانه‌هاي دشمن در داخل و خارج روي دو واژه "بحران" و " فروپاشي" در مورد ايران کار مي‌کنند، 40 سال است آب در هاون مي‌کوبند. اين ملت ايستاده و سرپاست و هر روز قدرتمندتر مي‌شود. کافي است دولت کنوني با همبستگي‌ ملي چنين قدرتي را نمايندگي کرده و از وادي "معطلي" ، "روزمرگي " و "انتظار از غرب"، خود را رها کند.

امروز با هدايت‌هاي رهبري معظم انقلاب و با تلاش نظام‌مند هزاران صاحب‌نظر، استاد دانشگاهي و حوزوي و فرزانگان نخبه جوان، پيش ‌نويس الگوي اسلامي ايراني پيشرفت تهيه شده است. دولت، مجلس و همه دستگاه‌هاي کشور مأمور شده‌اند نظرات تکميلي خود را ارائه دهند تا تصويري واقعي و عملي از ايران در پنجاه سال آينده ارائه دهند. قطعاً نيم قرن ديگر تصويري که از ايران درجهان ديده مي‌شود، با اين تصوير دروغيني که در رسانه‌هاي دشمن وانمايي مي‌شود، بسيار متفاوت خواهد بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: